Trička s vlastním potiskem

Vše okolo triček s potiskem

Jaké druhy potisku na textil děláte? Nebude to jen nažehlovačka?

Na potisk triček používáme buď přímý potisk, označovaný jako DTG (kdy se barva stříká přímo na bílé nebo barevné tričko), nebo termosublimační potisk (kdy barva přímo obaluje textilní vlánko). U obou technik se nepoužívá žádná podkladová fólie, potisknuté místo tedy není na hmat výrazně hrubší. Potisk jednou z těchto technologií je trvalejší (i tak doporučujeme potisknuté trička prát při teplotě 30°C).

Jaká je dodací lhůta?

Trička a textil které máme skladem standartně dodáváme ve lhůtě 4 pracovní dny. U triček a textilu na objednávku se dodací lhůta prodlužuje o 7 pracovních dní.

Jak si můžu tričko s vlastním obrázkem nebo nápisem vyrobit?

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak si tričko vyrobit, je prostřednictvím našeho editoru na stránce:

https://www.dareckyodsrdce.cz/textil-a-moda/tricka-s-vlastnim-potiskem/uvod

 V objednávkovém formuláři si postupně zvolíte druh textilu, střih, barvu a velikost. V druhém kroku si nahrajete fotografii, obrázek, či text kterým chcete textil potisknout. Na jednom výrobku může být více potisků. Maximální rozměr potisku je 40 x 45cm na hrudníku a zádech a 10 x 14 cm na rukávech.

V průběhu zpracování návrhu pro potisk systém automaticky propočítává a zobrazuje cenu, kde zohledňuje cenu daného textilu a výšku příplatků (za velikost potisků, jejich počet atd.)