Personalizované dárky pro kolegyni | Dárečkyodsrdce.cz

Dárky pro kolegyni

Dáte nám za pravdu, že: „Skvělou kolegyni je těžké najít, náročné opustit a je nemožné na ni zapomenout“ ? Pokud ano, nezapomeňte Vaší nejlepší kolegyni ukázat, jak moc ji máte rádi, milým fotodárkem. Takový originální dárek můžete kolegyni darovat například k narozeninám, k svátku, na výročí v práck, na Mezinárodní den přátelství, či jako originální vánoční dárek, na který jen tak lehce nezapomene. Fotodárky jsou vhodné jako dárky jak pro mladou kolegyni, tak pro kolegyni odcházející do důchodu.

Originální fotodárek pro nejlepší kolegyni

Potěšte svoji nejlepší kolegyni dárkem, zaslouží si takový dárek, který nemá jen tak někdo. Svou originalitou vynikají oblíbené fotodárky. Dárky z Vaší společné fotografie z práce, či mimo ní. Dárek, na který vymyslíte vtipný potisk, v podobě vtipného obrázku či nápisu. Inspirovat se můžete například tipy na 15 nejlepších vtipných citátů. Na objednání originálního fotodárku si stačí připravit: oblíbenou fotografii, všeříkající citát, či vtipný text, u kterého víte, že Vaši kolegyni vždy rozveselí. Následně podklady nahrajete do objednávky zvoleného fotodárku a my Vám ho pro Vaši kolegyni s radostí vyrobíme a potiskneme.

Nápady na dárek pro super kolegyni

Každá kolegyně se potěší personalizoaném dárku s vlastním potiskem. Obdarujte svou nejlepší kolegyni přesně takovým typem dárku, který nikdy neomrzí. Vytvořte kolegyni Kalendář s vlastními fotkami, Vaše společné zážitky na fotkách Vám můžou originálně a zároveň prakticky ozdobit kancelář. Darujte kolegyni Hrneček s vlastním potiskem, který jí zpříjemní pracovní dny s Vámi, nebo čas strávený doma u dobré kávy. Kolegyni jistě potěší i Dámské tričko s vlastním potiskem s nápisem „Skvělá kolegyně“. Inspirujte se našimi tipy na dárky pro kolegyni.

Tipy na nejlepší dárky pro kolegyni