Dárky na Den dětí

Mezinárodní den dětí (zkratka MDD) se každoročně oslavuje 1. června. Jaká by to byla oslava bez dárků? Asi ne moc dobrá. Poradíme Vám proto, jaké dárky darovat na Den dětí, abyste rozsvítili očka i Vašich dětí. Den dětí bude díky originálním personalizovaným dárkům veselý, hravý a o skutečných překvapeních. Potěšte Vaši dceru, syna, vnuka či vnučku na Den dětí jedinečným dárkem, který ve stejné podobě nedostane žádné jiné dítě. Darujte dětem dárečky od srdce

Nejlepší fotodárky pro děti na Den dětí

Mezinárodní den dětí bez dárků, jako by ani Dnem dětí nebyl. Darujte Vašim dětem na Den dětí fotodárky, které jsou ideální pro chlapce, děvčata, puberťáky, ale i pro malé školáky. Vyberte si z naší nabídky personalizovaných dárků a do objednávky zadejte podklady, které chcete na dárek na Den dětí natisknout. Na Váš dárek pro děti Vám natiskneme podle Vašich představ – společnou fotografii, oblíbenou pohádkovou postavičku, oblíbeného fotbalisty, zpěváka, nebo klidně i citát, který Vaše děti nejvíc vystihuje. Kreativně můžete vsadit i na vtipný potisk, zábavný text, který je vždy rozesměje. Všechno další nechejte potom na nás.

Originální dárky na Den dětí z fotografií pro chlapce i děvčata

Dárky, které dostane každé druhé díte ve třídě už dávno nejsou in. V trendu jsou originální dárky na Den dětí s vlastním potiskem. Vsaďte na fotodárky, které zaručeně udělají radost i Vašim dětem. Darujte Vaší dceři či synovi na Den dětí – Pexeso z vlastních fotografií. Vtipné Tričko s vlastním potiskem, nebo Mikinu s potiskem, která zaručeně udělá radost každému puberťákovi. Oblíbené jsou také Hrníčky Magic s vlastním potiskem, které svá tajemství odhalí až po nalití horkého nápoje. Inspirujte se dalšími tipy na dárky ke Dni dětí.