Vážení zákazníci,
s přihlédnutím k aktuální situaci a k doporučení vlády České republiky, jsme přistoupili k jednotné formě přepravy a k bezhotovostnímu platebnímu styku.
Po dobu trvání mimořádné situace, budeme zásilky doručovat výhradně prostřednictvím kurýrní společnosti a budeme také akceptovat pouze platbu předem.
Děkujeme za pochopení a věříme, že tento krok pomůže ochránit zdraví nás všech.
Skryť oznam

BlogBlog

07.04.2020    Délka čtení: 3 min.
Inspirujte se tipy na zdravé velikonoční dobroty pro nejmenší a s nejmenšími. Mysleli sme i na výzdobu. Máte už svůj plecháček s jarním motivem?
20.12.2018    Délka čtení: 1 min.
Může nás zima něčím obdarovat? Ano, a ne jen prochladnutými hrdly. Jejími dary jsou kouzelné okamžiky, plné omamných chutí, vůní a dotyků.
06.12.2018    Délka čtení: 2 min.
Rádi byste svůj domov oživili něčím originálním? V našem článku vám představíme nápady, jak si z netradičního fotoobrazu vytvořit skutečně výjimečnou dekoraci.
17.11.2018    Délka čtení: 2 min.
Ta v domě. Ta v kanceláři. Tamta v čekárně. I tamta tenká v hotelu. Každá stěna vynikne díky vašemu novému fotoobrazu.
17.07.2018    Délka čtení: 2 min.
Vymyslet vhodný dárek ke Dni otců může dát někdy pěkně zabrat. Věnujete svému tatínkovi trochu adrenalinu, kulinářský zážitek nebo krásný společný den?
06.07.2018
Někdo z rodiny oslavuje narozeniny a vy pro něho ještě nemáte dárek, který by ho potěšil? Potom zbystřete pozornost. Fotoobraz je skvělým dárkem nejen pro mladé, ale i starší generace.
02.07.2018
Určitě jste už slyšeli o tom, že tričko podle svých představ si můžete vyrobit doma na koleně. Způsobů, jak na to, je vícero. My jsme se rozhodli vám představit jeden z těch zajímavějších, a to ruční malování. Neztrácejme čas a pojďme na to.
29.06.2018
Tričko s nápisem vnese do vaší rutiny trochu zpestření. Fotka s manželem, výlet s dětmi, bláznivé pohádkové postavičky nebo cokoli, co máte rádi. Neobávejte se, že taková trička jsou nepraktická. Se správnou péčí si je užijete do sytosti.
22.06.2018
Váš byt charakterizuje to, kým jste. Je v podstatě jedno, co vám na stěnách visí, pokud to dotváří představu o vašem příjemném místečku na oddech, školu či práci. Pokud tápete, jaký obraz si zakoupit, využijte jeden z našich tří tipů.
16.06.2018
Mít doma na stěně zajímavý obraz, to není jen sen pro ty, kteří si to mohou dovolit. Kochat se uměním se můžete i jen s minimem talentu a minimem peněz v kapse.