Personalizované dárky pro kolegu | Dárečkyodsrdce.cz

Dárky pro kolegu

Mít skvělého kolegu je k nezaplacení, přece jen v práci trávíme převážnou část svého času. Ukažte Vašemu nejlepšímu kolegovi, jak moc ho máte rádi a vážíte si ho milým fotodárkem. Originální dárek můžete kolegovi darovat například k narozeninám, k svátku, na jeho výročí v práci, ale klidně i na Mezinárodní den přátelství, či jako originální vánoční dárek pod stromeček. Fotodárky jsou dárky vhodné pro všechny věkové kategorie – pro mladého kolegu, ale klidně i pro kolegu odcházejícího do důchodu.

Originální fotodárek pro nejlepšího kolegu

Překvapte svého kolegu dárkem. Zaslouží si takový dárek, který nemá jen tak někdo. Darujte kolegovi oblíbené fotodárky. Dárek z Vaší společné fotografie v práci nebo mimo ní. Kolegu rozhodně potěší dárek, na který vymyslíte vtipný potisk, vtipný obrázek či nápis. Inspirovat se můžete i našimi tipy na 15 nejlepších vtipných citátů. Objednat originální fotodárek je jednoduché, stačí si připravit: oblíbenou fotografii, citát nebo vtipný text u kterého víte, že Vašeho kolegu rozveselí vždy, když se na něj podívá. Takové podklady stačí nahrát do objednávky vybraného fotodárku a my Vám ho s radostí pro Vašeho kolegu vyrobíme a potiskneme.

Nápady na dárek pro super kolegu

Personalizovaný dárek s vlastním potiskem potěší každého kolegu. Obdarujte svého nejlepšího kolegu, takovým typem dárku, který nikdy neomrzí. Vytvořte kolegovi Kalendář s vlastními fotkami, Vaše společné zážitky na fotkách Vám v originálně a prakticky doplní Vaši kancelář. Darujte kolegovi Hrneček s vlastním potiskem s vtipným nápisem, např. „Celý rok mi říkají, že jsem nejlepší kolega a pak mi darují hrnek“. Kolegu potěší i pánské tričko s vlastním potiskem s nápisem „Skvělý kolega“, nebo originální SPZ s jeho přezdívkou či jménem. Inspirujte se našimi tipy na dárky pro kolegu.

Tipy na nejlepší dárky pro kolegu