Vtipné a personalizované dárky pro bratra | Dárečkyodsrdce.cz

Dárky pro bratra

„Jednou bratr, navždy bratr, bez ohledu na vzdálenost, bez ohledu na rozdíl a bez ohledu na problém." (Byron Pulsifer). I tento citát hovoří o tom, jaké silné pouto sourozenci mají. Ukažte Vašemu bratrovi, jak velmi ho máte rádi originálním dárkem podle Vašich představ. Ten nejlepší dárek od srdce pro bratra Vám potiskneme, ať už na narozeniny, k svátku, nebo jako vánoční dárek pod stromeček. Mít bratra, ať už staršího nebo mladšího, je jednoduše dar, který třeba občas také obdarovat.

Jaký dárek pro bratra k narozeninám nebo na Vánoce?

Překvapte Vašeho bratra originální dárkem k narozeninám, či na jakoukoliv jinou příležitost. Stačí, když si připravíte Vaši oblíbenou fotografii s bratrem, fotografii místa, kam spolu jednou chcete vyrazit, fotografii oblíbené zpěvačky či herečky, citát o bratrském poutě, nebo vtipný text, který ho vždy rozesměje. Inspirovat se můžete i naším článkem s tipy na 15 nejlepších vtipných citátů. Následně podklady nahrajete do objednávky fotodárku pro Vaše bratra podle Vašeho výběru, který Vám s radostí vyrobíme, potiskneme a budeme se spolupodílet na překvapení pro Vašeho bratra.

Nápady na originální dárek pro bratra

Tuctové dárky, které koupíte v každém druhém obchodě už nejsou in. Dnes letí personalizované dárky, potisknuté vlastními texty, obrázky, motivy, fotografiemi, či citáty. Přesně takový dárek nikdy neomrzí a ocení ho i Váš bratr. Objednejte mu Pánskou mikinu s vlastním potiskem, na kterou mu nechte natisknout „Takhle vypadná ten nejlepší bratr na světě“, Pánské tričko s vlastním potiskem, na které mu nechte natisknout vtipný text „Můj bratr má super bratra“, Hrneček s vlastním potiskem s Vaší společnou fotografií. Inspirujte se našimi tipy na dárky pro bratra.