Originální dárky na křtiny | Dárečkyodsrdce.cz

Dárky na křtiny

Chystáte sa na křtiny a nechcete přijít s prázdnými rukami? Poradíme Vám originální dárky na křtiny děvčátka či chlapce. Obdarujte dárkem rodiče miminka, nebo přímo pokřtěné miminko, originální personalizované dárky s vlasstním potiskem jsou vhodné pro děvčátko a stějně tak i pro chlapce. Přineste na křtiny dárek, který nemá jen tak každý, dárek s originálním věnováním, motivem, jménem děťátka nebo rovnou s jeho fotografií.

Najlepšie fotodárečky na křtiny pro chlapce či děvčátka

Darujte děťátku na křtiny dáreček od srdce. Je to jednoduché, vyberte si z naší nabídky personalizovaných dárků ten pravý. Na křest byste rozhodně neměli zapomenout na Křestní košilku s vlastním potiskem, na kterou obvykle tiskneme podle požadavku zákazníka – jméno dítěte, datum narození, datum křtu a často i fotografii dítěte. K objednání nám stačí dodat tyto podklady a originální křestní košilka pro Vaše miminko bude rázem na světě.

Originální dárek na křtiny pro miminko i pro rodiče

Křestní košilku už máte a chybí Vám pro miminko na křest ještě něco pod ni? Darujte děťátku dětské body s potiskem. Vsaďte na dětské body bílé barvy a podle ročního období zvolte dětské body s krátkým rukávem nebo dětské body s dlouhým rukávem. Jedinečné momenty zachycené na fotografiích ze křtin jsou krásným dárkem pro rodiče křtěného miminka, jako krásná památka. Připravte pro rodiče dárek ze křtin v podobě vytisknuté fotografie na fotoobraz, nebo jako originální hrneček, který jim tuto významnou událost připomene u každého šálku kávy či čaje. Inspirujte se našimi dalšími tipy na dárky na křtiny.