Slevy, akce, vouchery

Vše o našich slevových akcích a o využití slevových voucherů

Zakoupil jsem si voucher na stránce Slevomat.cz, ale neposlali jste mi kód. Co mám dělat?

Slevové vouchery prodává prostřednictvím svojí stránky společnost Slevomat a po zpracování úhrady automaticky zasílá kód voucheru na zadanou e-mailovou adresu. Pokud jste po objednání a po uplynutí stanovené lhůty (podle způsobu úhrady) nedostal kód e-mailem, obraťte se prosím na zákaznickou podporu společnosti Slevomat - podpora@slevomat.cz .

Mám zakoupený voucher Slevomat, ale nestihl jsem si ho uplatnit. Dá se s tím něco dělat?

Pokud je to možné, příslušný produkt Vám vyrobíme a dodáme i po uplynutí doby platnosti voucheru. Při zadávání objednávky však bude nutné použít jiný postup, než je uvedený na samotném voucheru. Kontaktujte nás prosím na eshop@faxcopy.cz . Nezapomeňte prosím uvést o jaký produkt se jedná a číslo voucheru.

Zakoupil jsem si voucher přes Slevomat, jak mám postupovat při objednávání produktu?

Připravte si kód voucheru a vhodný obrázek, fotografii, případně sadu fotografií potřebných ke zhotovení požadovaného výrobku.

Produkty je možné objednat on-line prostřednictvím naší stránky www.dareckyodsrdce.cz .

Po otevření stránky zvolte produkt na který máte voucher zakoupený a postupujte podle instrukcí uvedených v editoru. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na adrese eshop@faxcopy.cz, nebo na telefonním čísle +420 516 770 521.

Dá se použít zakoupený voucher na výrobu obrazu jiného rozměru?

Ano, je to možné. Při výrobě většího obrazu, než na který máte zakoupený voucher, Vám bude účtovaný doplatek ve výši rozdílu v ceně obou obrazů. Při výrobě menšího obrazu bohužel rozdíl v ceně vrátit nemůžeme.

Pokud máte o jiný rozměr zájem, kontaktujte nás prosím na adrese eshop@faxcopy.cz, nebo na telefonním čísle +420 516 770 521, kde se dohodneme na dalším postupu.