Potisk na trička: Vyberte si ten správný motiv | Dárečkyodsrdce.cz
15.03.2022
DarčekyOdSrdca
2022-03-15 Potisk na trička: Vyberte si ten správný motiv      Délka čtení: 2 min.

Potisk na trička: Vyberte si ten správný motiv

Dnes není nic jednoduššího, jak si sednout za počítač a koupit si tričko přes internet. A to ne ledajaké - běžné, tuctové, ale tričko, ke kterému si vyberete vlastní motiv potisku. Chcete neobvykle a zajímavě osvěžit svůj šatník? Tak směle do toho!

Na našem webu si můžete vytvořit tričko se svým domácím miláčkem, oblíbeným výrokem, fotkou z dovolené či s abstraktním obrázkem staženým z internetu. Fantazii kladete meze pouze Vy.

Pokud hledáte inspiraci, obrázek či motiv, který byste mohli zvolit, jste na správném místě. Naši zákazníkci si objednávají trička s potiskem, který se často opakuje. Právě v tomto článku Vám prozradíme, jaký potisk naše zákazníky láká nejvíce.

 

1. Vtipy

My, lidé, milujeme vtipy, tak proč je neukázat na tričku a vyjít tak z rutiny? Nemusíte vypadat vždy na „slušňáka“. A nebojte se nosit Vaše nové tričko do práce, mnoho zaměstnání je moderních a dress-code „slušňáka“ Vám nepřibalí k pracovní smlově. Za tričko s nápisem: „Vodka connecting people“ Vás určitě nevyhodí, ale naopak, Vám ho ještě pochválí. :)

Muži s vtipnými tričkami

 

2. Hlášky

Humor se dá vyjádřit obrázkem, ale i jedinou větou, kterou povíte absolutně všechno. Vtip nahraďte citátem, moudrostí, nebo jen sympatickým výrokem Vašeho kamaráda.

 

I´m not lazy, I´m just on my energy saving mode

„Nejsem lenivý. Jedu jen šetřící mód.“

 

Don´t let idiots ruin your day

„Nedovolte idiotům, aby Vám zkazili den.“

 

We were born to be real not to be perfect

„Narodili jsme se, abychom byli sami sebou a ne abychom byli perfektní.“

 

3. Láska trochu jinak

Pokud už Vás omrzel pár hrdliček nebo srdíčka v rámečku, zkuste své city vyjádřit jinak. Co tak přitulit na svou hruď dvě milá koťátka? Nebo sovičky, které si užívají přítomnost jedna druhé na své větvičce?

Uznáváme, že pro muže je to asi nic moc, ale pro ženy můžou být tato zvířátka dávkou roztomilosti, které se dá jen těžko odolat. Tričko s takovým motivem by mělo pasovat k jemné povaze jeho vlastníka. Pro "drsňačku", která místo sukní nosí rifle a má hrubší hlas jako její přítel, to asi nebude to pravé ořechové.

Kreslené kočičky v srdíčku

Kreslené sovičky v srdíčku

 

4. Hudba

Většina lidí má ráda znějící tóny hudby v autě či při uklízení. Hudební interpreti, kapely či ikony zpěváků – to všechno jsou důstojné motivy potisku, které na tričku vyniknou.

Kreslený hudebník s kytarou

Vynechali jsme motivy, které se líbí Vám? Máte doma tričko, kterým byste se chtělu pochlubit? Pošlete nám ho! Pokud takové ještě nemáte, neváhejte a vytvořte si ho na našem webu Dareckyodsrdce.cz.

 

Tričko s potiskem přesně pro Vás