Jedinečné dárky na svatbu | Dárečkyodsrdce.cz

Dárky na svatbu

Chystáte se na svatbu a nevíte, jaké dary s sebou vzít? Poradíme Vám. Svatba je obrovským závazkem a také velkým dnem pro novomanžele. Na svatbu se kromě květů, lahve kvalitního alkoholu a svatební obálky skrývající peníze, patří přinést i milý svatební dárek od srdce personalizovaný na míru nevěsty a ženicha. S milým dárkem pro nevěstu a originálním dárkem pro ženicha Vám rádi pomůžeme. Vsaďte na personalizované dárky s vlastním potiskem, vhodné jako dárky na nezapomenutelnou svatbu v každém ročním období.

Originální fotodárek na svatbu pro novomanžele

Darujte novomanželům k svatbě dárek s jejich společnou fotografií, nebo pokud máte přístup k více jejich fotkám, rovnou vytvořte koláž plnou vzpomínek na fotoobraz, nebo třeba do kalendáře z fotek. Novomanžele na svatbě potěší dárek s vyznáním lásky, zamilovaným citátem, či s přáním do jejich společného života, případně můžete vsadit na vtipný potisk dárku na svatbu. Takový dárek nevěstu a ženicha překvapí, potěší a klidně může i rozproudit zábavu na svatbě. Stačí, když nám zamilovaný text, fotografii novomanželů, svatební obrázek, či svatební motiv nahrajete do objednávky a my Vám ho rádi na svatební dárek natiskneme. Dárek s fotkou mile překvapí i „Vaše“ novomanžele.

Nejlepší svatební dárek – před a po svatbě

Pokud právě plánujete svatbu, nezapomeňte si obstarat SPZ s vlastním potiskem na svatební auto s textem NOVOMANŽELÉ. Dárky s fotografiemi ze svatby nestárnou ani po letech, jsou ideálním dárkem hned po svatbě, nebo i s odstupem času. Darujte novomanželům Fotoobraz z jejich společné fotografie ze svatby. Zamilovaného ženicha a nevěstu určitě potěší i Párová trička s potiskem, díky kterým bude na první pohled jasne, kdo komu patří. Jako svatební dárky také potěší originální Hrnečky s vlastním potiskem a melodií svatebního pochodu, kterou zahrají pokaždé, když je zvednete z podložky. Inspirujte se našimi dalšími tipy na skvělé svatební dárky.