Hrneček s melodií: Ideální dárek pro svatební hosty | Blog
23.07.2021
DarčekyOdSrdca
2021-07-23 Hrneček s melodií: Ideální dárek pro svatební hosty      Délka čtení: 3 min.

Hrneček s melodií: Ideální dárek pro svatební hosty

Že jste o hrnečku s melodií ještě neslyšeli? V tom případě je následující článek určený přesně pro Vás. O to více, pokud se právě blíží termín Vaší svatby nebo se na nějakou v nejbližší době chystáte, a právě přemýšlíte nad tím, co vybrat jako dárek pro novomanžele. Hrneček s melodií notoricky známého svatebního pochodu je totiž nejen skvělým svatebním darem, ale i pozorností pro svatební hosty.

Jak funguje, co všechno si na něj můžete nechat natisknout a jak se o takový hrající hrneček starat?

hrnček s melódiou svadobný pochod

 

Zpívající hrneček připomene krásné chvíle nejen na pohled

Kouzlo hrnečku spočívá v tom, že v momentu, kdy jej zdvihnete, spustí se známá svatební melodie, kterou si svatebčané nebo novomanželé připomenou atmosféru velkého dne „D“. Melodii spouští důmyslný mechanismus, který se nachází na spodní straně hrnečku.

Klasický hrneček s fotkou novomanželů je sice pěknou vzpomínkou na vzácné chvíle, ale jemný podtón svatebního pochodu je jako mávnutím kouzelného proutku přenese do momentu, kdy svoji lásku zpečetili vzájemným slibem.

Pro originální zpracování, které si může nastávající manželský pár přizpůsobit podle svých představ, jsou hrnečky s melodií vyhledávaným dárkem pro svatební hosty. Hrnečky potisknuté svatebním logem, monogramem novomanželů, svatebním mottem či iniciály s datem svatby, jsou pěknou vzpomínkou na událost, kterou s nimi nejbližší rodina a přátelé strávili.

svadobná fotografia s pomaľovanými prstami a obrúčkami

Jak si vyrobit originální hrneček s melodií?

Prvním krokem je promyslet si, co by mělo být na hrnečku znázorněno. Nejčastěji to je fotografie budoucích novomanželů nebo text s mottem či svatebním přáním. Pokud se rozhodnete pro hrající hrnečky jako svatební dárky pro hosty, fantazii se skutečně meze nekladou. Dokonce je můžete sladit jako detail svatební výzdoby a připravit tak moment překvapení pro každého, kdo hrneček po příchodu na svoje místo zdvihne, aby si jej lépe prohlédl. Jemné tóny svatebních melodií zaručeně prolomí méně příjemné momenty, kdy se doposud neznámí přísedící u stolu teprve seznamují.

Pokud už máte hotový design a grafický návrh, nezapomeňte jej uložit v takové podobě, aby splňoval požadavky pro kvalitní potisk. Velikost potisknutelné plochy hrnečku je cca 20 x 8,5 cm. Vznikne tak drobný okraj u ouška hrnečku, ale i po obvodě jeho spodní a horní hrany. V případě plnobarevného podkladu je tedy potřebné přítomnost bílých okrajů zohlednit a počítat s nimi u výsledného efektu. Doporučené rozlišení fotografie či grafiky je 5 pixelů na 1 mm tisku nebo 300 DPI.

 

Starostlivost o hrnek s melodií si vyžaduje trochu více pozornosti

Avšak nic extra, co byste s troškou jaru a vody nezvládli. I když je hrneček vyhotovený metodou kvalitního a odolného termosublimačního potisku, právě z důvodu hracího strojku na jeho spodní straně, doporučujeme zvolit klasické ruční umývání.

Vyhnout byste se tedy měli nejen myčce na nádobí, ale i ohřívání nápojů v mikrovlnné troubě. Výsledkem totiž může být narušení mechanismu v takovém rozsahu, že už Vám hrneček svatební pochod nezahraje. Se správnou starostlivostí však bude Vám, nebo Vašim svatebním hostům, originální hrneček s melodií připomínat nejkrásnější momenty ze svatebního dne ještě dlouhé roky.

NÁŠ TIP:

Máte doma větší množství různých hrnečků a nevíte, jak se o ně vhodně postarat? Dobré rady najdete v článku Jak se starat o hrnečky, aby Vám vydržely roky?

potlač hrnčeka

Nápady na dárky pro svatební hosty

Na dárcích pro svatebčany si dnes dává záležet nejedna nevěsta či ženich, kterým záleží na tom, aby měli zúčastnění originální památku, která se navíc nese v osobním duchu. Nejčastěji tak sahají po drobnostech, které dokáží upravit podle svých představ a sladit tak s celou výzdobou či mottem svatby.

Kromě zpívajícího hrnečku jsou to milé svatební dárky, jako například fotomagnetka, či odznak s vtipným citátem, datem svatby a iniciály svatebčanů, či svatebním monogramem. Úsměv na tváři zaručeně vykouzlí i podložka pod hrneček se vzpomínaným motivem nebo nápadité minitričko s potiskem, které doladí originální design „svatebního vína“.

Vnukli jsme Vám právě nápad na skvělý svatební dárek? Nebo jsme vyřešili rébus s názvem „jakou drobností na památku si uctít svatebčany“? Hrneček s melodií si můžete objednat i online, stačí nahrát podkladovou grafiku nebo fotografii, vybrat si její pozici v případě, že není ve velikosti celé potisknutelné plochy, a na závěr způsob dopravy, jakým se hrneček dostane do Vašich rukou.

Objednat hrneček s melodií