Pozvání na svatbu: Jaký dárek pro novomanžele vybrat? | Dárečkyodsrdce.cz
04.10.2022
DarčekyOdSrdca
2022-10-04 Pozvání na svatbu: Jaký dárek pro novomanžele vybrat?      Délka čtení: 2 min.

Pozvání na svatbu: Jaký dárek pro novomanžele vybrat?

Chystáte se zanedlouho na svatbu, avšak stále nevíte, jaký dárek pro novomanžele zvolit? Dnes máte na výběr množství skvělých tipů, díky kterým nemusíte přemýšlet nad tím, či se předmět novopečenému páru bude hodit nebo bude zbytečně zabírat místo kdesi pod postelí. Pokud zrovna nepatříte k těm, kteří rádi darují wellness poukazy, stírací losy nebo dáváte do daru finanční hotovost, čtěte dál. Přinášíme pár skvělých tipů, jaký dárek vybrat pro novomanžele do domácnosti a zaručeně jim tak vykouzlit úsměr na tváři.

nevěsta a ženich

Fotoobraz je ověřený způsob, jak udělat interiér jedinečným

Vzpomínky na vzácné chvíle a vyjimečné lidi jsou to nejcennější, co máme. Fotoobraz z momentky, kterou si novomanželé cení, je zaručeným tipem na svatební dar. Příkladem je fotka z jejich prvního rande, spoločné dovolené nebo podařený záběr, který jejich lásku vystihuje. Když takovou fotografii ozvláštníte filtrem (černo-bílá, sépie a podobně), fotoobraz na plátně bude navíc skvělým doplňkem jejich hnízdečka lásky.

 

Motivační kalendář jako důvtipný dárek pro novomanžele

Možná si řeknete, že kalendář zrovna není ničím extra. Avšak naopak! Právě díky originálnímu nápadu a provedení můžete vytvořit speciální kalendář s citáty a výroky, které novomanžele týden po týdnu (měsíc po měsíci) provedou prvním rokem manželství. Zatímco sestavení takového kalendáře a sesbírání vhodných výroků možná chvíli potrvá, jeho výroba je rachlá. Kalendář s vlastními citáty si můžete objednat online pomocí šikovného editoru a počkat na jeho pohodlné doručení až k Vašim dveřím.

 

Památka na svatební den: Hrneček s melodií jako dokonalá vzpomínka

Poznáte ji i Vy. Nakonec, melodie svatebního pochodu je notoricky známá už i malým dětem. Aby však připomínala novomanželům jejich den “D”, můžete jim tyto tóny darovat spolu s praktickým hrnečkem jako dárek. Bonusem navíc je možnost potisknout hrneček s melodií svatebního pochodu fotkou nebo motivem podle Vašeho výběru. Opět můžete sáhnout do archivu jejiich společných fotek nebo jim na šálek nechejte natisknout originální přání do společného života z Vaší hlavy.

Hrnečky Mr a Mrs

Vtipný dárek pro novomanžele? Trička pro zamilované jsou trefa do černého

Ne nadarmo je nastávající život novomanželského páru terčem různých srdečných vtipů a ironických poznámek. Páry, které už spolu nějaký ten rok kralují, totiž vědí své a rády se o tyto moudrosti z manželského spolužití dělí se svým okolím. Když víte, že mají nevěsta se ženichem smysl pro humor, vyberte vhodné výroky nebo dokonce grafiku s všeříkajícím motívem, a zvěčněte je na tričkách pre zamilované. Ať už je zařadí do svého šatníku, nebo si je nechají jako originální památku, do spoločné domácnosti, kde vládne humor a nadsádzka, jsou rozhodně must-have kouskem.

 

Fotokniha – dárek pro novomanžele, kterým nic nepokazíte

Jedním z ověřených svatebních dárečků je fotokniha. Je jen na Vás, v jakém duchu ji pojmete. Pokud máte přístup k předsvatebním fotografiím novomanželů, můžete ji zpracovat ve formě příběhu, jehož šťastným koncem bude právě svatba. Druhou možností, kde však musíte počítat s tím, že dárek pro novomanžele odevzdáte až po svatbě (darujte jim například maketu fotoknihy nebo jim situaci vysvětlete), je fotokniha ze svatebních fotek. Buď těch reprezentativních od fotografa, nebo si dáte záležet na tom, že sezbíráte momentky od svatebčanů a Váš dárek získá kouzlo zachyceného okamžiku objektivem každého z nich.

Inspirovali jsme Vás? Věříme, že si z uvedených tipů určitě vyberete. Pokud si však stále nejste jistí, poohlédněte se v nabídce dárečků od srdce, kde ten pravý dárek pro novomanžele zaručeně najdete.

Vybrat dárek pro novomanžele