Vážení zákazníci,
s přihlédnutím k aktuální situaci a k doporučení vlády České republiky, jsme přistoupili k jednotné formě přepravy a k bezhotovostnímu platebnímu styku.
Po dobu trvání mimořádné situace, budeme zásilky doručovat výhradně prostřednictvím kurýrní společnosti a budeme také akceptovat pouze platbu předem.
Děkujeme za pochopení a věříme, že tento krok pomůže ochránit zdraví nás všech.
Skryť oznam

BlogBlog

27.05.2020    Délka čtení: 2 min.
Každá činnost, dokonce i vaření, se dá zpříjemnit. Či už jste z těch, kteří rádi stojí u plotny, anebo to pouze se zaťatými zuby přetrpíte, s vtipnou nebo elegantní zástěrou se budete zaručeně cítit lépe.
13.05.2020    Délka čtení: 2 min.
Chcete si zkrášlit byt nebo chystáte speciální dárek z fotky? Toužíte po krásném fotoobrazu, ale nevíte, kde hledat vhodnou fotografii? Poradíme Vám.
27.04.2020    Délka čtení: 1 min.
Tipy na dárečky pro maminku ke Dni matek
21.04.2020    Délka čtení: 2 min.
Ať už obraz, série rodinných momentek, nebo fotoplátno, každá z těchto možností zkrášlení bytu si vyžaduje starostlivé umístění. Řekneme Vám o těch nejčastějších místech, které jsou pro ně typické.
07.04.2020    Délka čtení: 3 min.
Inspirujte se tipy na zdravé velikonoční dobroty pro nejmenší a s nejmenšími. Mysleli sme i na výzdobu. Máte už svůj plecháček s jarním motivem?
20.12.2018    Délka čtení: 1 min.
Může nás zima něčím obdarovat? Ano, a ne jen prochladnutými hrdly. Jejími dary jsou kouzelné okamžiky, plné omamných chutí, vůní a dotyků.
06.12.2018    Délka čtení: 2 min.
Rádi byste svůj domov oživili něčím originálním? V našem článku vám představíme nápady, jak si z netradičního fotoobrazu vytvořit skutečně výjimečnou dekoraci.
17.11.2018    Délka čtení: 2 min.
Ta v domě. Ta v kanceláři. Tamta v čekárně. I tamta tenká v hotelu. Každá stěna vynikne díky vašemu novému fotoobrazu.
17.07.2018    Délka čtení: 2 min.
Vymyslet vhodný dárek ke Dni otců může dát někdy pěkně zabrat. Věnujete svému tatínkovi trochu adrenalinu, kulinářský zážitek nebo krásný společný den?
06.07.2018
Někdo z rodiny oslavuje narozeniny a vy pro něho ještě nemáte dárek, který by ho potěšil? Potom zbystřete pozornost. Fotoobraz je skvělým dárkem nejen pro mladé, ale i starší generace.