Vážení zákazníci,
s přihlédnutím k aktuální situaci a k doporučení vlády České republiky, jsme přistoupili k jednotné formě přepravy a k bezhotovostnímu platebnímu styku.
Po dobu trvání mimořádné situace, budeme zásilky doručovat výhradně prostřednictvím kurýrní společnosti a budeme také akceptovat pouze platbu předem.
Děkujeme za pochopení a věříme, že tento krok pomůže ochránit zdraví nás všech.
Skryť oznam

BlogBlog

02.07.2018
Určitě jste už slyšeli o tom, že tričko podle svých představ si můžete vyrobit doma na koleně. Způsobů, jak na to, je vícero. My jsme se rozhodli vám představit jeden z těch zajímavějších, a to ruční malování. Neztrácejme čas a pojďme na to.
29.06.2018
Tričko s nápisem vnese do vaší rutiny trochu zpestření. Fotka s manželem, výlet s dětmi, bláznivé pohádkové postavičky nebo cokoli, co máte rádi. Neobávejte se, že taková trička jsou nepraktická. Se správnou péčí si je užijete do sytosti.
22.06.2018
Váš byt charakterizuje to, kým jste. Je v podstatě jedno, co vám na stěnách visí, pokud to dotváří představu o vašem příjemném místečku na oddech, školu či práci. Pokud tápete, jaký obraz si zakoupit, využijte jeden z našich tří tipů.
16.06.2018
Mít doma na stěně zajímavý obraz, to není jen sen pro ty, kteří si to mohou dovolit. Kochat se uměním se můžete i jen s minimem talentu a minimem peněz v kapse. 
01.06.2018    Délka čtení: 2 min.
Dům bez hravosti a barev je jako dům bez duše. Tuto vzácnou roli plní například obrazy. Chcete být trendy a svou domácnost maximálně přizpůsobit vašemu životu a stylu? Vyměňte tuctový obraz za plátno s fotografií, která se vám líbí.