Personalizované hrací karty či gravírovaná placatka | Dárečkyodsrdce.cz
22.04.2022
DarčekyOdSrdca
2022-04-22 Personalizované hrací karty či gravírovaná placatka      Délka čtení: 2 min.

Personalizované hrací karty či gravírovaná placatka

V prvním dílu našich novinek jsme Vám představili Fotografii na lehčené desce a Fotografii gravírovanou do dřeva. Nyní bychom Vám rádi představili Personalizované hrací karty a Placatku s originálním gravírováním.

Personalizované hrací karty, sedmové

 

Personalizované hrací karty, sedmové (32 karet)

Mezi oblíbené hry patří i Sedma či Mariáš. Samotnou hru nyní můžete povýšit ještě na vyšší level, a to s kartami s vlastními fotografiemi, které Vám hru nejen zpříjemní, ale často Vás i pobaví. K vytvoření takového balíčku karet je potřebné připravit si 32 oblíbených fotografií, které Vám na karty umístíme náhodně (rozmístění fotografií ke konkrétním kartám není zahrnuto v ceně, ale za příplatek je možné). Karty jsou vyrobeny z materiálu odolného vůči vodě a uloženy v praktické plastové krabičce.

Při přípravě fotografií na karty je potřebné myslet na to, aby tváře osob na fotografiích, nedosahovaly až k okraji samotné fotografie, aby nedošlo k jejich překrytí znaky jednotlivých karet. 

Koupit personalizované hrací karty

 

 

 

 

Placatka s gravírováním

 

Placatka s gravírováním

Oblíbená butylka je vyrobena z kvalitního nerezu a má šroubovací uzávěr. V naší nabídce najdete 5 barev, které určitě ulahodí každému obdarovanému, či Vám samotným. Placatka je oblíbeným dárkem pro dědečka, tatínka, či kamaráda

Na placatku Vám můžeme vygravírovat text, jednoduché grafiky, či kombinaci obojího. Fotografie bohužel gravírovat možné není. Texty je ideální dodat v křivkách a grafiky ve vektorových formátech (PDF atd). Pokud si s podklady ke gravírování nebudete vědět rady, rádi Vám pomůžeme.

 

Koupit placatku s gravírováním