01.04.2022
2022-04-01 Fotografie na lehčené desce či gravírovaná do dřeva. Pojďme si je představit      Délka čtení: 2 min.

Fotografie na lehčené desce či gravírovaná do dřeva. Pojďme si je představit

Fotoobrazy na plátně jsou již v naší nabídce stálicí. Nyní jsme do nabídky přidali i fotografii na lehčené desce, či fotografii gravírovanou do dřeva. Pojďme se s těmito produkty trošku seznámit.

 

Fotografie na lehčené desce

Jak už jsme vzpomenuli, Vaše nejmilejší fotografie si můžete nechat zvěčnit nejen na fotoobraz na plátně, ale po novém i jako fotografii na lehčené desce. Vaši fotografii vytiskneme na matnou samolepku a nakašírujeme (nalepíme) na lehčenou desku tloušťky 5 mm. Takto zpracovanou fotografii následně vsadíme do dřevěného rámu a voilá, nádherný obraz je na světě. :)

V naší nabídce najdete tři barvy rámů a také tři nabízené rozměry. Rámy jsou v barvách: bílá, černá, tmavě hnědá a nabízené rozměry jsou 30x20 cm, 60x40 cm a 80x50 cm

Při zaslání fotografie je potřebné počítat s jejím překrytím dřevěným rámem cca 7 mm z každé strany a také s tím, že celkový rozměr obrazu s rámem je z obou stran větší vždy o cca 6 cm (než rozměr zvolené varianty).

Koupit fotografii na lehčené desce

 

 

 

 

 

Fotografie do dřeva na podstavci

Rádi byste si Vaši oblíbenou fotografii umístili i jako dekoraci na stůl, či na poličku, ale klasické fotografie v rámečku už Vás nudí? V takovém případě pro Vás máme řešení. 

Zvěčněte si originálně Vaši oblíbenou fotografii do dřeva na praktickém podstavci. Fotografie je gravírovaná laserom do překližky a upevněna v praktickém stojánku. Rozměr tohoto produktu je cca 105 x 127 mm, přičemž maximálné rozměr gravírované fotografie je 90 x 90 mm. Pod fotografii Vám můžeme vygravírovat i text. Nejčastěji jsou to jména, krátké vyznání, či datum nějaké významné události, která Vás nebo obdarovaného potkala.

Náš TIP: Tento produkt i u nás najdete i ve variantě s UV potiskem. Tento způsob zpracování nabízí možnost umístění barevné fotografie, která dřevo osvěží a krásně na něm vynikne.

 

Koupit fotografii na lehčené desce

 
Manufactured by: FaxCOPY