Obrázkové domino z vlastních fotografií nebo pohodlný podsedák | Dárečkyodsrdce.cz
21.07.2022
DarčekyOdSrdca
2022-07-21 Obrázkové domino z vlastních fotografií nebo pohodlný podsedák      Délka čtení: 2 min.

Obrázkové domino z vlastních fotografií nebo pohodlný podsedák

Už je to nějaký čas, co jsme si představili naše předchozí novinky - gravírované přívěsky a náramky, proto nadešel čas představit si další z nových členů našich produktů.

 

Obrázkové domino s vlastními fotografiemi

Obrázkové domino s vlastními fotografiemi

Domino patří mezi hry, které zvládnou i menší děti. Trénuje pozornost a rozvíjí logické myšlení. Pokud kostky osvěžíte vlastními fotografiemi, nebo obrázky oblíbených postaviček Vašich dětí, můžete zažít spoustu příjemných a zábavných chvil. Domino je také sympatickým dárkem jak pro děti, tak pro prarodiče.

Na výrobu domina je potřebné připravit si 7 fotografií a v objednávacím formuláři zvolit, zda si fotografie přejete ořezat, popřípadě přizpůsobit velikosti kostky domina. Kostky jsou vyrobeny z plexiskla a potisknuty kvalitním UV tiskem. 

Koupit obrázkové domino s vlastními fotografiemi

 

 

 

Podsedák s vlastním potiskem

 

Podsedák s vlastním potiskem

Není nic horšího, než celý den nervózně poposedat na nepohodlné židličce. Nyní pro Vás máme řešení ve formě měkkého podsedáku, který navíc můžete osvěžit vlastní fotografií, motivem, či logem oblíbeného sportovního týmu.

Podsedák má rozměr 33 x 33 cm a umístit na něj můžete potisk až do velikosti 33 x 29 cm. Při troše času, chuti a fantazie si můžete vyrobit například celou sadu na zahradní nábytek :)

 

Koupit podsedák s vlastním potiskem