Gravírovaný přívěsek, nebo náramek s gravírovanou ID známkou? | Dárečkyodsrdce.cz
31.05.2022
DarčekyOdSrdca
2022-05-31 Gravírovaný přívěsek, nebo náramek s gravírovanou ID známkou?      Délka čtení: 2 min.

Gravírovaný přívěsek, nebo náramek s gravírovanou ID známkou?

V předchozím dílu našich novinek jsme si představili originální hrací (sedmové) karty s vlastními fotkami a také placatku s vlastním gravírováním. Dnes nás čeká představení dalších nových produktů. Které to jsou?

 

Přívěsek gravírovaný - pár

Přívěsek gravírovaný - pár

Tyto originální gravírované přívěsky vyrábíme nejen z překližky, ale také z čirého plexiskla. Tvar přívěsku si můžete zvolit z naší galerie motivů, nebo si jej navrhnout sami. Druhá možnost se často používá například při výrobě loga Vaší společnosti, či jiného podobného přívěsku. Tyto přívěsky tedy nemusí být pouze pro zamilované páry, či nejlepší kamarády. Můžou sloužit i jako malá pozornost nebo reklamní předmět Vaší společnosti.

V případě objednání přívěsků dle vlastních podkladů, je potřebné podklady dodat ve vektorových formátech, například v PDF. Samozřejmě, pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám s podklady pomůžeme.

Koupit gravírovaný přívěsek pro páry

 

 

 

Náramek s gravírovanou ID známkou

 

Náramek s gravírovanou ID známkou

Dalším členem našich novinek jsou tyto originální náramky s gravírovanou ID známkou. K dispozici jsou jak náramky silikonové, tak textilní a to v různých barvách.  Silikonové náramky s vlastním gravírovaním jsou dostupné od dětských velikosti až po pánské. Textilní (sportovní) náramky pak v dospělácké verzi na obvod zápěstí 142 - 220 mm.

Tyto náramky se často používají například v případě, že trpíte alergií, či jinou diagnózou a potřebujete, abyste tuto informaci stálě měli u sebe a na viditelném místě. Další využití si najdou u dětí, které na něm nosí vygravírovaný Váš kontakt, pro případ, že by se ztratily. V neposlední řadě můžou náramky sloužit jako vyznání, připomínka, vzkaz, či jako módní doplněk. Záleží jen na Vás, pro které využití se rozhodnete.

 

Koupit náramek s gravírovanou ID známkou