Navrhni si hudební tričko: Inspiruj se těmito ikonami hudebního nebe | Dárečkyodsrdce.cz
22.02.2022
DarčekyOdSrdca
2022-02-22 Navrhni si hudební tričko: Inspiruj se těmito ikonami hudebního nebe      Délka čtení: 3 min.

Navrhni si hudební tričko: Inspiruj se těmito ikonami hudebního nebe

Způsobů, jak v dnešní době vyjádřit svoji osobnost, záliby a životní styl, je spousta. Někdo si lepí nálepky na auto, někdo na notebook, jiný si to rovnou vytetuje na tělo. Ne každému se však tetování líbí. Nálepky také nejsou nejlepší, můžou se rychle zničit. Co tak navrhnout si vlastní tričko?

srdce vytvořené z prstů na festivalu

Tak moc chcete vyjádřit Váš hudební vkus nebo lásku k některé z kapel, ale žádné tričko z obchodu to nevystihuje. Jedno je příliš obyčejné, druhé zobrazuje pouze logo, ale ne zpěváka, třetí mají zase ve zlé barvě, která Vám nesluší. Ještě že máte přehled a víte, že vyrobit si tričko podle vlastních představ je jednoduché. Nepotřebujete umět šít, ani se nemusíte potit u nažehlování. Pomůžeme Vám i my v Dáreččích od srdce.

Ukažte, co máte rádi

Trička s kapelami byla a budou trendem, proto se netřeba bát prezentovat tu svoji oblíbenou. Pokud jste měli pokoj polepený plakáty Backstreet Boys, nosit jejich tričko bylo už jen dalším krokem. Kdysi byli snem spousty děvčat. Dnes už je možná vystřídal Justin Bieber nebo One Direction, ale podstata zůstává stejná. Když je miluješ, není co skrývat!

Muž v tričku Guns N' Roses

V případě chlapců a chlapů to není zdaleka jinak. Metaloví fanoušci hrdě nosí trička oblíbených kapel, zobrazující temné obrázky, které někdy vyvolávají až respekt. Rockeři zase nedají dopustit na legendární loga Ping Floyd, Led Zeppelin, The Doors, Nirvany a tak dále. Někdo možná radši vzdává hold současným kapelám, jako Metallica, Green Day, případně Nickelback. Našli jste tu oblíbenou kapelu svého přítele? Možná jste pro něj právě vymysleli skvělý dárek.

Hvězdy rocku i popu

Někdy až tak nezáleží na stylu hudby. Pokud se Vám nějaký motiv líbí, prostě ho použijte. Nemusíte Madonu denně poslouchat na to, abyste obdivovali její výstřednost. A co pověstný obrázek vyplazeného jazyku? Někdo ani neví, že je to logo Rolling Stones a i tak jej nosí na tričku.

The Beatles se také zařadili mezi legendy a tričko s pověstným přechodem pro chodce je klasikou. Koho by už jen trápilo, jak vtipné účesy nosili? A co tak Maroon 5? Kdysi jste je nepovažovali za nic převratného, ale teď by si nejedna slečna s nadšením oblékla tričko s fotkou zpěváka Adama.

Maroon 5

A pokud máte raději minimalismus, stačí Vám možná i tričko s červenou hvězdou Red Hot Chilli Peppers, případně jednoduchá nápis Oasis.

Hudební trička jako součást módy

Většina lidí si trička s kapelami spojuje hlavně s drsnými rockery, nebo poblázněnými fanynkami. Časem se však tato trička stala populárními i mezi běžnými lidmi. Trend asi nejvíc rozšířily blogerky, které možná ani nikdy neposlouchaly Guns and Roses, ale tričko této kapely skvěle doplňuje určitý outfit. Najednou jsou všechny blogerky „fanynkami“ Pink Floid či Nirvany.

Samozřejmě, není až tak cool, když přijdete do školy se stejným tričkem jako spolužačka, která se inspiruje tou stejnou bloggerkou. Proto je dobré být o krok vpřed a dát si vyrobit tričko podle své fantazie.

Je to jednoduché!

Naštěstí žijeme v době internetu, takže Vám úplně stačí, když se na naší stránce prokliknete do sekce Trička s vlastním potiskem. Zvolíte si typ trička, velikost, barvu a vložíte jakýkoliv obrázek, fotografii nebo text. Paradoxně nejvíce času Vám zabere, vybrat si jen jedno. Pokud to nedokážete, netrapte se a rovnou si vytvořte více návrhů. A v případě, že Vám při tvorbě Vašeho nového trička chybí inspirace, přečtěte si náš starší článek, ve kterém najdete další tipy.

 

Chci si navrhnout tričko