Jak vyrobit jmenovky na dárky | Dárečkyodsrdce.cz
04.07.2024
DarčekyOdSrdca
2024-07-04 Jak vyrobit jmenovky na dárky      Délka čtení: 2 min.

Jak vyrobit jmenovky na dárky

Jmenovky na dárcích se staly nedílnou součástí předávání dárků. Moderní jsou zejména jmenovky s metalickým potiskem. Vyrobit jmenovky na dárky je skvělý způsob jak dodat zabalenému dárku šmrnc a nesplést si dárky při obdarovávání více osob najednou. V tomto článku vám ukážeme několik jednoduchých a efektivních způsobů, jak vyrobit jmenovky na dárečky, které ohromí každého obdarovaného. Vytvořte si jmenovky ručně a pozvedněte tak dárek na vyšší úroveň.

Jmenovky na dárky typu „udělej si sám“

Vlastnoručně vyrobené jmenovky, tzv. DIY jmenovky dají obdarovanému najevo, že jste do přípravy dárečku vložili svůj čas a kus kreativity. Není to žádná věda, s trochou snahy to zvládnete sami, budete však potřebovat vhodný materiál, kancelářské potřeby a kreativní potřeby.

Jak vyrobit jmenovky na dárky

Návod výroby jmenovek

Postup jak vyrobit jmenovky na dárky začíná jednoduše výběrem papíru, který chcete použít na jmenovky. Může to být barevný karton, strukturovaný papír nebo i recyklovaný materiál, jako staré pohlednice či obaly. Hrubší papír dodá jmenovkám pevnost a odolnost. Pomocí pravítka a nůžek nastříhejte papír na požadované tvary a rozměry jmenovek. Nejčastěji jsou to obdélníky nebo čtverce, ale můžete se rozhodnout i pro jiný libovolný tvar. Velikost jmenovek by měla být dostatečná k tomu, aby se na ni vešlo rukou psané jméno obdarovaného a dekorace. Použijte děrovače k ​​vytvoření dírky v horním rohu jmenovky. Dbejte na to, aby dírka nebyla příliš blízko okraje, aby se papír nepotrhal. Takto připravené jmenovky na dárky můžete ozdobit. Na zadní stranu napište krátké osobní věnování, není to však povinnost. Zepředu napište jméno obdarovaného pomocí barevných per, fixů nebo tužek. Můžete přidat samolepky, otisky razítek, sušené květiny či lesklé glitry. Přes připravené dírky provlečte provázek, šňůrku nebo stuhu a uvažte ji k dárku na mašli, případně použijte lepicí pásku.

Jak vyrobit jmenovky na dárky

Originální balení dárečků

Nejen dárečky musí být originální. Udělejte originálním i jejich zabalení. Jak kreativně a hlavně ekologicky zabalit dárky jsme vám již dříve popsali na našem blogu. Nyní tak zbývá pouze vybrat originální personalizovaný dárek a udělat radost někomu, na kom vám opravdu záleží. Co například fotoobraz na plátně s vlastní fotkou nebo některá z personalizovaných her, které najdete v naší nabídce. Je jen na Vás, co si z naší nabídky vyberete.

Chci objednat dárečky s potiskem