Jak oslavit výročí manželství? Vyzkoušejte tyto tipy | Dárečkyodsrdce.cz
18.10.2022
DarčekyOdSrdca
2022-10-18 Jak oslavit výročí manželství? Vyzkoušejte tyto tipy      Délka čtení: 2 min.

Jak oslavit výročí manželství? Vyzkoušejte tyto tipy

Výročí manželství je ideální chvílí, jak svému partnerovi projevit po letech city. Nezáleží totiž na tom, či je první, páté nebo dvacáté. Když si v den, kdy jste si řekli své ano, nezapomínáte projevit svoji lásku a vzájemnou oddanost, máme pre Vás hned několik tipů, jak nejbližšímu výročí dodat jiskru jedinečnosti. Vyberete si zážitek, ověřený relax nebo originální dárek?

pár na romantické večeři

Chcete skutečně změnu? Vyzkoušejte “zážitkové” výročí manželství

Už jste byli na romantické večeři, v kině, v divadle nebo jste loňské společné jubileum strávili ve dvojici a slavnostní menu jste vytvořili ve vlastní režii? Pokud se Vám zdá, že jste už vyčerpali všechny možnosti, nezoufejte. Pro všechny, kteří by rádi pro svoji polovičku připravili něco netradiční a originální, existuje řešení. Příkladem jsou adrenalinové zážitky typu seskok s padákem, lítání ve větrném tunelu, let balónem nebo extrémní jízdy. Věřte, že takový zážitek Vám na letošní výročí manželství rozhodně zapomenout nedovolí.

 

K výročí manželství si darujte vzpomínky zabalené v originálním dárečku

Máte pocit, že byste své polovičce rádi vyjádřili city prostředníctvím speciálního dárečku? V tom případě sáhněte do archivu fotografií a vytvořte unikátní koláž plnou vzpomínek pomocí originálního fotoobrazu nebo fotoknihy. Ať už vyberete ty najvýznamnější momentky uplynulého roku, nebo vzácné útržky ze společně strávených dovolených, jubileí či jiných vzácných událostí, toto je skvělý způsob, jak si můžete kdykoliv (i společně) připomenout chvíle, které pro Vás nejvíce znamenaly. Alternativou je unikátní fotokalendář, který je zároveň praktickým doplňkem domácnosti nebo kanceláře.

 

Relax ve dvojici je zasloužený. Klidně i každé výročí

Toto skutečně neomrzí. Společný wellness v podobě masáže, oddychu ve vířivce nebo návštěva salonu s ozdravnými procedúrami je způsob, jak si udělat na seba vzájemně čas a zároveň si dopřát chvíli oddychu v každodenním shonu. Skvělé na tom je, že když jste již podobný wellness večer nebo klidně i pobyt absolvovali a nechcete opakovať to stejné, stačí změnit salon, hotel nebo poskytovatele služeb a relax ve dvojici na výročí manželství nabere hned jiný rozměr. Pokud si chcete užít odpočinek a relax například v lázních, vezměte svoji drahou polovičku třeba na prodloužený víkend do Františkových lázní. Přemýšlíte kde přespat? Za tímto účelem se podívejte na ubytování ve Františkových lázních.

pár vo wellness

Vytvořte si personalizovanou hru. Zpestří Vám chvíle nejen na výročí manželství

Nabízí se Vám často možnost, jak strávit volný čas ve dvojici, ale neumíte se shodnout na aktivitě ke spokojenosti obou? Řešení nabízejí hry na volný čas, které využijete hlavně během dlouhých podzimních či zimních večerů. Takovou hru si nakonec můžete vytvořit podle svých představ a úvodní kolo orginálního pexesa s vlastními fotkami nebo netradiční sedmy odstartovat symbolicky během oslavy výročí manželství. Personalizované hry Vám připomenou, co všechno jste už spolu prožili, na čem se společně rádi smějete a jaká je příjemná přítomnost toho druhého kdekoliv právě jste.

Možností, jak strávit výročí manželství a jak darovat své polovičce skutečně originální dárek, je skutečně spousta. Pokud už jste minuli všechny konvenční tipy na romantickou večeři nebo pozornost v podobě šperku či kytice voňavých květů, věříme, že jsme Vás těmito tipy inspirovali. Výběr dárečků od srdce nakonec nepozná hranice. Je nimi jen Vaše fantazie a kreativita, která ve spojení s kvalitními produkty dokáže vytvoři skutečně unikátní dárečky a hry.

Vytvořit dárek k výročí manželství