Dárky inspirované Vámi. Co na Vánoce nejčastěji objednáváte? | Dárečkyodsrdce.cz
08.11.2022
DarčekyOdSrdca
2022-11-08 Dárky inspirované Vámi. Co na Vánoce nejčastěji objednáváte?      Délka čtení: 5 min.

Dárky inspirované Vámi. Co na Vánoce nejčastěji objednáváte?

Možná ještě stále tápete a přemýšlíte, jaký dárek po někoho blízkého zvolit. Rozhodli jsme se proto, představit Vám produkty, které naši zákazníci na Vánoce nejčastěji nakupují. Nechte se inspirovat.

 

Tipy na originální vánoční dárky

fotoobrazy z vlastní fotky1. Fotoobraz z Vaší fotografie jako dárek pod stromeček

Vylepšete domácnost sobě nebo svým blízkým originálním obrazem. Podarujte jedinečný fotoobraz se společnou fotografií, super zážitkem, či s oblíbeným místem. Dopřejte jim nebo sobě krásné vzpomínky, které můžou mít na očích každý den. Žádný krásnější a originálnější bytový doplněk jako fotoobraz nenajdete. Vybrat si můžete z různých rozměrů, typů a tvarů.

 

Koupit fotoobraz

 


2. Fotokalendář z fotografií jako vánoční dárekfotokalendář z vlastních fotek

Darujte na Vánoce originální fotokalendář z Vašich nejlepších fotografií. Fotografie můžete seřadit například do měsíců, kdy se zážitky uskutečnily a vybrat si můžete i provedení, které se Vám líbí nejvíce – nástěnný fotokalendář na šířku nebo výšku, stolní fotokalendář, kapesní fotokalendář, či jiný. Váš vlastní fotokalendář může začínat kterýmkoliv měsícem a pokračovat dalších 12 měsíců.

 

Koupit fotokalendář

 


hrneček s vlastní fotkou3. Hrneček s vlastním potiskem jako dárek na Vánoce

Udělat hezčí rána Vašim blízkým není vůbec těžké. Den může začít s kávou, či čajem v hrnečku s věnováním nebo Vaší společnou fotografií, darovaným od Vás. Úplně postačí jednoduché „usměj se“ nebo laskavé „miluji tě“ a den může být hned hezčí díky originálnímu a praktickému dárku, jakým hrneček s vlastním potiskem určitě je.

 

Koupit hrneček s vlastním potiskem

 


4. Originální SPZ s vlastním potiskem jako vánoční dárekSPZ s vlastním motivem

SPZ s vlastním potiskem? Ano, i toto je jeden z oblíbených dárků. Možná Vás to překvapí, ale SPZ s vlastním jménem, přezdívkou či vtipným textem je jeden z našich nejprodávanějších produktů. Udělejte radost někomu blízkému, kdo často tráví svůj čas na cestách.

 

Koupit SPZ s vlastním textem

 

 


párová trička pro zamilované5. Tričko s vlastním potiskem pod stromeček

Podarujte originální tričko s vlastním motivem, věnováním nebo se společnou fotografií. Toto tričko se obratem stane nejoblíbenějším originálním kouskem v šatníku Vaší milované osoby. Vybrat si můžete z různých barev a vzorů triček, z pánských, dámských, či dětských střihů. Je jen na Vás a Vaší fantazii, jaký motiv následně zvolíte.

 

Koupit tričko s vlastním potiskem

 


6. Pexeso z vlastních fotografií jako dárekpexeso z vlastních fotek

Předešlé tipy na vánoční dárky Vás až tak nenadchly? Vsaďte na jinou originalitu – pexeso, zhotovené z vlastních fotek. Pexeso si můžete vyskládat z fotografií z dovolené, z výletu, z fotek zhotovených v průběhu roku, či z vtipných fotek, které se Vám povedlo již dříve "ulovit". Vykouzlete obdarovanému úsměv na tváři a zároveň mu dopřejte možnost, procvičit si pamět a zavzpomínat si.

 

Koupit pexeso z vlastních fotek

 


vůně do auta s vlastní fotkou7. Vůně do auta s vlastním textem a fotografií 

Máte mezi svými nejbližšími někoho, kdo je stále na cestách? Vytvořte pro něj originální vůni do auta s vlastní fotografi a textem. Tento dárek bude stále s ním, připomínat mu, kdo na něj doma čeká, že se na něj těší a také to, ať jezdí opatrně. Zároveň bude v autě tvořit příjemnou atmosféru díky jedinečné vůni navrhnuté tvůrci francouzských parfémů

 

Koupit vůni do auta s vlastní fotografií

 


Náš TIP: Věříme, že se nám podařilo vdechnout Vám nápad a pomoci s výběrem nejepšího dárku pro milovanou osobu. Jak tento dárek originálně zabalit, Vám poradíme na našem blogu, v článku Nápady a tipy, jak originálně zabalit dárky. Další inspiraci na vánoční dárky pak můžete najít přímo na našich stránkách Dárečky od srdce.