×
20.12.2018      Délka čtení: 1 min.

Zimní dary

„Pět vrstev oblečení, popraskané rty, ucpaný nos a hrozná doprava. Co už je jen na zimě pěkné?“ To by se měl zeptat každý vyznavač teplých, letních dnů. Ale pro našince je zima jedním z nejkrásnějších období roku. Vědí, že její kouzlo se schovává v maličkostech, v okamžicích, které rozpouští každé zamrznuté srdce.

 

Čtení knihy v měkké přikrývce

Pohodlně se usadit, zababušit se do měkké přikrývky a nechat se unášet příběhem právě rozečtené knihy.Co si více přát? Možná už jen hořící svíčku s vůní skořice.

 

Romantika na horách

ponožky

Nemusíte vědět lyžovat, aby jste se v zimě vybrali do hor. Společný víkend s vasí láskou na chatě v horách vašemu vztahu prospěje a vy si odnesete krásné vzpomínky.

 

Vytvořte si ze svých nezapomenutelných okamžiků originální fotokalendář.

 

 

 

Aby bylo v bříšku teplo

čoko

Svařené víno nebo medovina, teplý čaj, horká čokoláda, chutný punč. Zima nabízí množství specialit, které vás zahřejí až-až.

 

Bruslení na náměstích

korčulovanie

Mnohé města nabízejí svým občanům a návsštěvníkům možnost zimního bruslení přímo na náměstí nebo před obchodním domem. Každoročně se takto přemění centra měst na ledové království plná dětského smíchu, radosti, vůně perníků a omamných moků.

 

Spoločenské hry

Dlouhé večery se dají trávit i jinak jako před televizorem nebo počítačem. Společenské hry již dlouho nejsou výsadou dětí. Ale když nějaké máte, určitě je potěšíte zahráním si jednoduchého pexesa. S těmi staršími můžete na pokračování společně vyskládat velké puzzle.
Diskuse 0

Nový komentář

Pro přidání komentáře je potřeba se nejdříve Přihlásit nebo Zaregistrovat

Žádné komentáře