×
17.07.2018      Délka čtení: 2 min.

Pera či klíčenky s fotkou: víte už, co darujete tatínkovi ke Dni otců?

Třetí červnová neděle již tradičně patří všem otcům. Chcete toho svého překvapit něčím milým a nápaditým? Poradíme Vám pár tipů na dárky, které potěší tatínky v každém věku.

Boty a dárek

Maminky zbožňují drobnosti a udělá jim radost jakékoliv milé gesto, ale s těmi otci je to o něco náročnější. Mají rádi praktické dárky, které odpovídají jejich zálibám a zájmům. Je třeba včas nastražit uši a pozorně poslouchat, co říkají. Určitě dostanete mezi řádky pár tipů a inspirací na vhodný dárek. Pokud přece jen potřebujete trošku pomoct, tady je pár nápadů.

Adrenalinové zážitky

Dárek ve formě zážitku patří obecně mezi nejoblíbenější dárky. Speciálním překvapením pro vašeho otce může být adrenalinová jízda ve formuli, seskok padákem nebo let horkovzdušným balónem.

Pochopitelně, jde o finančně náročnější dárky. Pokud však máte pocit, že právě tento rok byl ve vašem vztahu s otcem výjimečný, případně se mu chcete za něco odvděčit větším darem - vsaďte na zážitky.

Potisky: klíčenka s fotkou nebo originální tričko

Pokud hledáte skutečně osobní dárek, pomohou Vám potisky. Potisknout se dá už téměř cokoliv od ručníků, kšiltovek až po stínidla do auta. V případě sportovně založených tatínků jsou vhodnou volbou trička nebo mikiny s potiskem, pro milovníky kávy podložky pod hrnečky. Praktickým dárkem jsou i klíčenky s fotkou nebo identifikační štítky dog tag.

Klíčenka s fotkou

Pošlete ho za kulturou

Máte doma tatínka, který má spoustu povinností a občas i stresu? Zkuste mu dát ke Dni otců dárek v podobě lístků na koncert nebo do divadla či do kina. Odreaguje se od starostí a navíc si může vybrat, zda vyrazí s kamarádem nebo stráví hezký den s vaší mámou.

Dobroty, kterým neodolá

Dalším výborným způsobem, jak vyčarovat radost v mužských očích je dobré jídlo. Má rád svíčkovou, punčový řez a dobře vychlazené pivo? Na Den otců mu můžete splnit všechna tato přání. Kromě toho tento jeho svátek připadá vždy na neděli, a tak máte dostatek času a prostoru něco připravit.

Nejvzácnější dárek - společné chvíle

Při tom všem nakupování a vymýšlení myslete i na to, že ačkoli muži nejsou tak sentimentální jako ženy, své děti nadevše milují a chtějí být s nimi. Den otců je ideální čas na to, abyste odložili veškerou elektroniku, otevřeli láhev vína a sedli si se svým tatínkem někde na terase nebo balkoně.

Nezapomeňte mu říct, že ho máte rádi a užijte si hezký společný den. Bude to jeden z nejkrásnějších dárků, jaké mu můžete dát.

Pro ty z vás, kteří ještě stále váhají a přemýšlejí, máme další tipy na vhodné dárky ke Dni otců na našem webu, ale i množství inspirací na blogu.

Chci si prohlédnout další tipy na dárky s potiskem
Diskuse 0

Nový komentář

Pro přidání komentáře je potřeba se nejdříve Přihlásit nebo Zaregistrovat

Žádné komentáře