Máj, lásky čas: Nechte Vaši lásku v máji rozkvést tíky těmto tipům | Dárečkyodsrdce.cz
17.05.2023
DarčekyOdSrdca
2023-05-17 Máj, lásky čas: Nechte Vaši lásku v máji rozkvést tíky těmto tipům      Délka čtení: 3 min.

Máj, lásky čas: Nechte Vaši lásku v máji rozkvést tíky těmto tipům

Ne nadarmo se říká, že máj je nejkrásnějším měsícem v roce. Příroda se naplno probouzí ze zimního spánku, dny jsou delší a teplejší, za oknem slyšíme štěbetat ptáky a vše okolo kvete. Máj je však považovaný i za měsíc lásky. A ta by přece měla kvést také. Pokud i Vy patříte k zadaným osobám, určitě se oplatí investovat čas a energii do Vašeho vztahu a užít si máj, lásky čas naplno. Jak na to?

pár pod rozkvetlým stromem

Jak si užít máj, lásky čas ve dvojici?

Skutečně nejznámější tradicí, která k oslavě v máji patří, je polibek pod rozkvetlou třešní. Do vztahu by měl tento polibek přinést lásku až navěky. Kromě políbení pod třešní můžete Vaši lásku zpestřit i společně prožitými chvilkami. Stačí, když činnosti, které spolu běžně vykonáváte, naplánujete tentokrát jinak. S jistou dávkou romantiky. Pokud si nejste výběrem jisti, inspirujte se následovnými tipy na společně strávené chvíle.

Pobyt v přírodě

Naplánujte si s vaším partnerem pobyt v přírodě. Počasí v máji je na to jako stvořené. Naskytne se Vám možnost vyjít z kolotoče denních povinností a ve dvojici se nikým a ničím nerušení budete mít čas klidně popovídat a užít si společně strávené chvíle. Pokud jste vyznavačem delších procházek, případně lehké turistiky, zvolte si za cíl speciální místo s krásnými romantickými výhledy. Pokud máte za sebou náročné dny v práci a spíše si rádi oddechnete, vyberte se do přírody na piknik. Zbalte si sebou deku, malé občerstvení a při příznivém počasí můžete Váš piknik natáhnout až k večernímu pozorování hvězd.

V pohodlí domova

Večer plný lásky si klidně s partnerem můžete udělat i v pohodlí domova. K chlazenému sektu a drobným pochutinám vyberte vhodný film a užijte si společné chvíle na gauči pod dekou. Výběr filmu nemusí být vždy laděný romanticky. Ruku na srdce, kdy jste se společně naposledy dobře zasmáli? Dobrá komedie může vnést do večera stráveného s partnerem také tu správnou atmosféru. Nevšední, ale určitě zajímavý tip na společné chvíle strávené doma, je skládání puzzle s fotografií z Vaší společné dovolené. S dávkou trpělivosti se společně určitě dopracujete k požadovanému výsledku a utužíte vzájemnou souhru.

puzzle s vlastní fotkou ve tvaru srdce

Romantický večer ve dvojici

Máte rádi dobré jídlo? Pro některé je návštěva restaurace docela běžná věc. Jiní si zase dobrou večeři, u které nemusí kromě vychutnávání si dokonale připraveného jídla řešit absolutně nic, dopřejí jen vyjimečně. Využijte máj, lásky čas a pozvěte Vaši partnerku/partnera na romantickou večeři do restaurace. Ve dvojici, s lahví kvalitního vína při svíčkách a dobrém jídle, dostane Vaše láska zaručeně nové impulzy na rozkvetení. Pokud byste rádi vyzkoušeli něco zajímavější, vyberte se oddechnout si spolu do soukromého wellness. Společné, nikým nerušené chvíle, strávené v sauně a vířivce, jsou dokonalým tipem na zpestření vašeho vztahu.

Darujte překvapení z lásky

Jakékoliv překvapení věnované z lásky potěší. Máj, lásky čas je na to jako stvořený. Kromě společného výletu překvapte Vaši polovičku speciálním dárečkem.

Fotodárek – způsob, jak oslavit máj, lásky čas

Určitě i Vy máte se svým partnerem alespoň jeden foto záběr, který zachycuje pěkné společně prožité chvíle. Nyní máte ideální možnost dát takovému záběru ještě větší hodnotu. Fotoobraz na plátně s vaší společnou fotografií bude příjemným potěšením a zároveň i vhodným doplňkem do společné domácnosti. Pokud tráví Váš partner většinu času v práci, potěšit ho můžete decentní fotografií na hliníkové desce, kterou si může umístit na svůj pracovní stůl. I v práci tak bude mít vždy u sebe něco, co mu bude připomínat Vaši lásku.

Snídaně do postele

Dokonalým způsobem, jak překvapit Vaši polovičku a udělat jí den hezčím, je připravit snídani do postele. Či už si přivstanete a připravíte omeletu s čerstvou zeleninou, nebo vyběhnete do místní pekárny a přinesete čerstvé croissanty, určitě to bude pro partnera milým překvapením. Co bude na talíři připraveno, záleží jen na vás. Určitě však vybírejte něco podle chutí partnera, které už určitě dávno znáte. Ke snídani neodmyslitelně patří i šálek teplé kávy nebo čajě. I v tomto momentě můžete překvapení ještě více obohatit a oblíbený ranní nápoj připravit do nového hrnečku s osobním vyznáním lásky.

Možností, jak projevit lásku a překvapit svého partnera je obrovské množství. Je jedno, či se rozhodnete pro společný výlet, nebo si naplánujete klidný večer doma ve dvojici. Vždy vybírejte tak, abyste si svůj vztah zpestřili něčím zajímavým a věnovali čas jen sobě navzájem. Originální dárek, věnovaný jen tak z lásky, je velmi dobrým tipem na jejím utužení. Partnera jím přesvědčíte o tom, že stále myslíte na způsoby, jak ho překvapit a udělat šťastným. Ikdyž máj, lásky čas je na to jako stvořený, nezapomínejte na důležitou věc. Aby láska kvetla, je potřebné pěstovat ji po celý rok, nejen během tohoto krásného ročního období.

Vytvořit dárek z lásky