Dárečky do domácnosti: Personalizované dekorace, které oživí interiér | Dárečkyodsrdce.cz
11.04.2023
DarčekyOdSrdca
2023-04-11 Dárečky do domácnosti: Personalizované dekorace, které oživí interiér      Délka čtení: 2 min.

Dárečky do domácnosti: Personalizované dekorace, které oživí interiér

Dárečky do domácnosti se všeobecně řadí mezi praktické dary. I ty však můžete udělat vyjimečnými a originálními. Vytvořte při nejbližší příležitosti pro své blízké personalizované dárečky do domácnosti, které naberou úplně jiný rozměr potěšení a radosti z daru.

veselá mladá žena s dárečkem

Podle čeho vybírat dárky do domácnosti?

Dárečky do domácnosti jsou prakticky vhodné pro kohokoliv. Když je vybíráte, je podstatné aby se hodily do interiéru a ladily se stylem zařízení. Dále se určitě zaměřte na preference osoby, kterou chcete obdarovat. Každý z nás má totiž jinou představu o zařízení a detailech svého příbytku. Při výběru je potřebné hledět i na věk obdarovaného. Zatímco pro Vaši babičku bude ideálním dárečkem hrneček na kávu s fotografií vnoučat, děti se potěší například polštářku s oblíbenou pohádkovou postavičkou.

Výhody, které přinášejí personalizované dárečky do domácnosti

Pokud jste se rozhodli darovat bytový doplněk, personalizované dárky do domácnosti jsou ideálním řešením. Můžete je dát vyhotovit přesně tak, aby splnily všechny podmínky dokonalého bytového doplňku. Největší výhoda těchto darů je jejich originalita. Nabízejí Vám totiž možnost darovat něco, co běžně v obchodě nenajdete. Takový dar, kterého design nastavíte přesně podle Vašich představ, bude potom pro Vaše blízké velkým potěšením.

Tipy na originální dárečky do domácnosti

Fotografie jako dárek

Jednou z nejčastějších forem zútulnění domácnosti jsou fotoobrazy. Pro milovníky originality může být vhodným dárkem například unikátní vícedílný fotoobraz, na kterém bude zobrazená jejich oblíbená fotografie. Při výběru si vždy prověřte, či bude mít obdarovaná osoba vhodné místo na zavěsení takového obrazu. Od toho sa potom odvíjí i výběr jeho vhodné velikosti a materiálu, ze kterého je vyroben. Minimalisti určitě ocení fotografii na ALU desce, která je vkusným doplňkem do jakékoliv moderní domácnosti.

fotografie na hliníkové desce

Originální keramické dárky do domácnosti

Možná jste to ani netušili, ale personalizované dárky do domácnosti nabízejí i skutečně speciální možnosti na její oživení. Vědeli jste, že i do koupelny je možné vnést trochu originality? Když jdete k přátelům na první návštěvu po zřízení jejich společného bydlení, můžete je překvapit například originálním keramickým koupelnovým setem s potiskem podle Vašeho výběru. Pokud si někdo, koho chcete obdarovat ještě nové bydlení pouze plánuje, keramická obkladačka potisknutá textem nebo obrázkem může být také zajímavým a hlavně nevšedním dárkem do domácnosti.

Personalizované kuchyňské doplňky a doplňky do jídelny

Zútulnit kuchyňský prostor a jídelnu není obvykle velký problém. V nabídce běžných obchodů najdete množství tipů na dárky do domácnosti vhodné do těchto prostor. Pokud chcete ale darovat něco speciální a originální, opět můžete obyčejný podsedák na jídelní stoličky nahradit tím personalizovaným. Každý člen domácnosti tak může mít své stálé místo za stolem označené pomocí podsedáku se svou fotografií nebo jménem. Atmosféru u jídelního stole můžete vylepšit i dárkem ve formě prostírání na jídelní stůl s motivem, který vytvoříte tak, aby ladil s interiérem. Kromě praktického hlediska, které tento pratelný doplněk nabízí, tak darujete i vkusný kousek do domácnosti.

Gravírovaná náprsní lahev – dárek nejen do vitríny

Dárečky do domácnosti nabízejí originální možnosti i při výběru daru pro muže. Nejen ženy mají totiž v domácnosti svůj oblíbený koutek. Či už je to kuchyně, nebo toaletní stolík se zrcadlem. Vitrína v obýváku plná speciálních a cenných mužských “záležitostí” není ničím neobvyklým. Obohatit sbírku jejich zajímavých předmětů, které jsou zároveň praktickým dárkem, můžete darováním jedinečné placatky s gravírováním. Design gravírování vybírejte tak, aby budoucího majitele potěšil.

Ať už sa chystáte obdarovat někoho ze své blízké rodiny nebo přátel, či kolegů v práci, vhodně zvolené dárky do domácnosti dokáží potěšit rovnou dvakrát. Kromě jejich praktického využití vytvoří ve spojení s potiskem podle Vašich představ krásný a jedinečný dárek.

Vybírat dárečky do domácnosti