7 tipů na originální interierové doplňky z vlastní fotky | Dárečkyodsrdce.cz
23.08.2022
DarčekyOdSrdca
2022-08-23 7 tipů na originální interierové doplňky z vlastní fotky      Délka čtení: 2 min.

7 tipů na originální interierové doplňky z vlastní fotky

Máte množství krásných okamžiků zachycených na ještě krásnějších fotografiích? Nenechávejte si fotky jen v mobilu či v notebooku. Své fotografie si můžete zvěčnit i originálněji - na interierové doplňky podle vlastních představ. Stačí si vybrat typ doplňku do domácnosti a Vaše nej fotografie, na které Vás neomrzí se dívat 365 dnů v roce.


1. Obraz z Vaší fotky – Fotoobraz

Stěny Vašeho bytu, domu či chaty můžete zpestřit originálním obrazem z Vaší fotografie. Vybrat si můžete z více velikostí a nevšedních tvarů - čtvercový, obdélníkový, nebo jedinečný šestiúhelníkový fotoobraz z Vaší fotky. Stále více oblíbeny jsou i vícedílné fotoobrazy, které Vaše fotografie ještě více ozvláštní, díky rozdělení na více obrazových pláten, která pouze u sebe budou dávat smysl.

fotoobraz s vlastní fotkou

2. Polštář s vlastní fotkou

Malých, či větších polštářků není nikdy dost. Ať už v obýváku na sedačce pro doplnění atmosféry, nebo na zútulnění postele v ložnici, či v dětském pokoji. Polštáře s vlastní fotkou jsou oblíbeným bytovým doplňkem a super na nich je to, že když Vás jedna fotografie na polštáři omrzí, můžete si dát vytvořit jen návlek na polštář z další Vaší fotografie a návleky pak měnit podle Vaší nálady.

Polštář s vlastní fotkou

3. Prostírání na stůl s vlastním potiskem

Máte rádi neokoukané doplňky do kuchyně? V tom případě je pro Vás jako stvořené prostírání na jídelní stůl s vlastním potiskem, například z Vaší oblíbené fotografie, či koláže fotografií. Rázem se Vaše stolování, ikdyž někdy osamotě, změní na originální posezení s nejbližšími. Když ne na živo, tak aspoň na fotografii na kuchyňském prostírání.

Prostírání na stůl s vlastním potiskem

4. Nástěnné fotokalendáře z Vašich fotografií

Kalendáře z cizích fotografií, které visí v každé druhé domácnosti už dávno nejsou in. Vsaďte na originální nástěnné fotokalendáře z Vašich fotografií, do kterých sa Vám vleze minimálně 12 Vašich nej fotografií, na každý měsíc jedna, nebo klidně i koláž více fotografií, připravena například podle ročního období, ve kterém se daný měsíc nachází. Popustěte uzdu Vaší kreativitě.

Nástěnné fotokalendáře z Vašich fotografií

5. Nástěnné hodiny z Vaší fotky – Fotohodiny

Nástěnné fotohodiny? Tak tomu se říká skutečně zajímavé zpestření stěny. Vyberte si Vaši nejkrásnější fotografii a zvěčněte si ji na nástěnné fotohodiny. Od okamžiku umístění originálních fotohodin na stěnu budete vždy při kontrolování času svůj pohled upínat i na Vaši oblíbenou fotografii.

Nástěnné hodiny z Vaší fotky

6. Lampa s Vaší 3D fotografií na stínidlu

Originální večerní podívaná po zapnutí lampy se stínidlem nemusí být pouze sen. Na jedinečné lampě si můžete nechat vyobrazit fotografii s Vašimi blízkými, zpracovanou 3D technologií na stínidlu. Po jejím rozsvícení se na lampě s 3D vytisknutou fotografií fotka vyobrazí a vytvoří tak příemnou atmosféru ve Vašem obýváku, ložnici, či klidně i v dětském pokoji.

Lampa s Vaší 3D fotografií na stínidlu

7. Plakát z vlastní fotky ve dřevěné magnetické liště

Pokud se Vám líbí plakáty, klidně si můžete vytvořit jeden nebo vícero z Vašich oblíbených fotografií. Plakát z vlastní fotky se dá krásně zavěsit na stěnu upevněn do dřevěných magnetických lišt. Stačí si pouze vybrat tu nejlepší fotografii.

Plakát z vlastní fotky ve dřevěné magnetické liště