5 nevšedních dárečků pro lidi, kteří už mají všechno | Dárečkyodsrdce.cz
20.03.2023
DarčekyOdSrdca
2023-03-20 5 nevšedních dárečků pro lidi, kteří už mají všechno      Délka čtení: 2 min.

5 nevšedních dárečků pro lidi, kteří už mají všechno

Vybrat dárek pro blízkou osobu může být velmi jednoduché. Pokud má člověk, pro kterého dárek vybíráte, nějaké záliby a koníčky, většinou bývá výběr vhodného dárečku maličkostí. Existují však typy lidí, pro které se výběr dárku může zdát stále více složitý. I Vy máte mezi svými blízkými osobu, u které máte pocit, že má všechno, co potřebuje a neexistuje pro ni žádný vhodný dárek? Inspirujte se následovnými tipy na nevšední dárečky, které chytí za srdce a potěší určitě každého.

ruky s dárečky

Hrneček s potiskem

Teplý čaj, káva nebo sladké kakao jsou nápoje, které jsou nepochybně součástí běžných dnů většiny z nás. Hrneček na kávu s potiskem podle Vašeho výběru patří proto mezi nejvhodnější nevšední dárečky, ze kterých můžete vybírat. Bez ohledu na věk obdarovaného. Možnosti potisku jsou prakticky neomezené. Kromě výběru různých typů a velikostí hrnečků se totiž můžete rozhodnout, či blízkého více potěší pití oblíbeného teplého nápoje z hrnečku potisknutého fotografií domácího miláčka, nebo bude vhodnější vtipný citát.

Dárek plný vzpomínek

Dalším skvělým tipem na dárek, který nikdy nezklame a bude zároveň i jakousi památkou, je fotokniha. Pro obdarovaného je potěšením a zachytává najdůležitější momenty a osoby v jeho živote. Tento typ dárku je ideální, například pokud vybíráte nevšední dárečky pro prarodiče, kteří toho v životě už skutečně moc hmotného nepotřebují. Vzpomínková fotokniha s fotografiemi dětí a vnoučat bude nejhezčíím dárkem, jakým je můžete obdarovat.

Nevšední dárečky ve formě hry pro malé i velké

I přesto, že v dnešní době mnozí z nás tráví svůj volný čas v online prostoru, stále se najdou i tací, kteří nezanevřeli na staré dobré stolní a karetní hry. Dokáží zpříjemnit dlouhé zimní večery nebo posezení na chalupě u ohně. Pokud i Vy máte ve svém okolí někoho, kdo si rád zahraje sedmu nebo jinou oblíbenu karetní hru, obohaťte mu zážitek ze hry darem ve formě jedinečných personalizovaných karet. Jistou formou zábavy, ale i oddychu od koloběhu běžných dnů může být i skládání puzzle. Tato aktivita je ideální hlavně pro lidi, kteří rádi dosahují své cíle. Ať už skládají sami, nebo společně se svými blízkými, radost z posledního uloženého dílku je vždy nepopsatelná. Aby bylo jejich skládání ještě zajímavější, vsaďte na nevšední dárky a věnujte Vašim blízkým originální puzzle s jejich společnou rodinnou fotografií nebo záběrem z jejich oblíbeného místa. Takto poskládané puzzle si potom můžou zalepit pomocí speciálního lepidla a zarámovat jako obraz.

personalizované hrací karty s vlastním potiskem

Kalendář jinak – darujte praktický, zároveň však jedinečný dárek

Kalendář s fotografiemi podle vlastního výběru patří mezi jeden z nejoblíbenějších personalizovaných dárečků. Velkou výhodou je, že je potřebné stále ho obnovovat, aby kromě potěšení plnil i svůj účel. Proto ho mnozí z nás darují například na Vánoce rok co rok, klidně té stejné osobě. V některých rodinách je to už jakýmsi zvykem a nedokáží si Vánoce bez jedinečného kalendáře s aktuálnějšími oblíbenými fotografiemi svých blízkých ani představit. Navíc, máte možnost vybrat kalendář z různých typů a rozměrů a proto nebude problém přizpůsobit ho na míru obdarované osobě.

I nevšední dárky z textilu můžou okouzlit

Skutečně má Vaše blízká osoba už všechno? Co tak obdarovat ji originálním tričkem s potiskem podle Vašich představ? Takové tričko se řadí mezi nevšední dárky vhodné prakticky pro všechny. Ať už vsadíte na fotografii oblíbené osobnosti, domácího zvířátka, nebo věnujete triško se znakem sportovního klubu, určitě tento speciální dárek potěší.

tričko s vlastním potiskem

Další možnost, kterou nabízejí nevšední dárečky z textilu, je ideální hlavně jako dar pro ženy. I Vy máte ve svém okolí sportovně založenou ženu, nebo vášnivou turistku? Věnujte jí speciální sukni 2v1 vyrobenou jen a jen pro ni. Sukně splní při každé aktivitě svůj účel a zároveň si na Vás nositelka vždy vzpomene. Sport tak pro ni bude zaručeně ještě větší radostí.

I když budete mít někdy pocit, že je výběr vhodného dárku pro Vaše blízké stále těžší, nezoufejte. Inspirujte se naší nabídkou originálních personalizovaných dárečků. Jsou zárukou praktického a zároveň originálního daru, který obdarovaného určitě potěší.

Objednat nevšední dárečky