5 nejlepších vánočních dárků pro pejskaře: Tímto je dostanete | Dárečkyodsrdce.cz
13.12.2022
DarčekyOdSrdca
2022-12-13 5 nejlepších vánočních dárků pro pejskaře: Tímto je dostanete      Délka čtení: 2 min.

5 nejlepších vánočních dárků pro pejskaře: Tímto je dostanete

Vánoční dárek pro pejskaře je skvělý způsob, jak udělat radost každému milovníkovi čtyřnohých přátel. Kromě obvyklých dárečků z obchodu pro zvířata existuje několik originálních tipů, které zaručeně potěší – hlavně majitele. Základem je personalizace, díky které vdechnete vánočnímu dárku osobité kouzlo a duši. Který z uvedených tipů by tomu Vašemu pejskaři sedl jako vyšitý?

muž se psem u vánočního stromečku

Zvěčněte vzpomínku nebo krásný moment díky fotoobrazu

Každý pejskař má zaručeně několik vzácných záběrů svého čtyřnohého miláčka. Nebo, ještě lépe, záběry, kde jsou společně. Či už je to z dobrodružné dovolené, nebo z všední procházky v okolí bydliště, tyto fotky mají své nezaměnitelné kouzlo. Fotoobraz je skvělý způsob, jak to kouzlo vyzdvihnout a vytvořit tak originální doplněk do interiéru. Fotoobraz můžete nechat vytvořit v černobílé verzi jako krásnou vzpomínku na chlupáče, který už není se svým pánem. Nebo klidně i jako univerzální fotografii na lehčené desce. Ta ozvláštní jakýkoliv interiér domácnosti nebo dokonce i kanceláře.

fotoobraz se psem

 

Kalendář jako vánoční dárek pro pejskaře nikdy nezklame

A to hned ze dvou důvodů. Za prvé na něj můžete umístit více záběrů (v týdenním kalendáři dokonce 54) a za druhé, praktický kalendář nesmí chybět na žádném pracovním stole. Nebo si myslíte, že by se vyjímal spíš v nástěnné verzi u kuchyňské linky či v obýváku? V nabídce kalendářů s vlastními fotkami najdeta zcela určitě tu nejlepší možnost, jak přenést vzpomínky tak, aby vynikla jejich vyjimečnost.

kalendář se psem

 

Vytvořte originální psí známku

Tímto dárkem pro pejskaře mu vlastně děláte i velkou službu. Právě psí známky jsou ideální místo, kam uvést údaje o psíkovi a hlavně jeho majiteli. Připevněny na obojku jsou důležitým zdrojem informací v nepříjemných momentech, kdy se například psík zatoulá nebo ztratí. I když je dnes čipování čtyřnohých chlupáčů povinné, jméno pejska a telefonní číslo na majitele dokáží takovou situaci v průběhu pár minut obrátit na příběh se šťastným koncem.

 

Pejskaři milují originální trička. I jako vánoční dárek

A originální tričko můžete vytvořit nejen z fotografie a vtipného textu, ale klidně sáhněte například i po trendy tričku s motivem PLEMENA PSŮ. Stačí vybrat konkrétní plemeno a doplnit vtipnou hlášku či nápaditý nápis. V takovém tričku bude majitel chlupáče venčit s hrdostí a možná ho dokonce zařadí i do svého běžného šatníku. Pokud ale tričko není zrovna to, co by ho okouzlilo, vyzkoušejte volnočasovou mikinu s potiskem podle Vašeho návrhu.

tričko se psem

Vozí svého chlupáče autem? Darujte mu originální nálepku

Všimli jste si, jako někteří majitelé aut deklarují, že je členom posádky i dítě? Nálepky na auto s nápisem baby on board, dítě na palubě a podobně jsou nejen vtipné, ale upozorňují i ostatní řidiče, aby zpozorněli a přidali na ohleduplnosti. Podobně je to, nakonec, i s pejskem. Právě taková nálepka s nápisem podle Vašich představ může zdobit i auto Vašeho blízkého. Nebo dáte raději přednost stínidlu s vlastním motivem, které navíc ochrání pejska a zbytek posádky před nepříjemným slunečním zářením?

Věříme, že jsme Vás našimi tipy na vánoční dárečky pro pejskaře inspirovali a vyřešili tak letošní rébus, co jim darovat pod stromeček. Pokud jste nenašli to pravé ořechové, prohlédněte si naši nabídku dárečků od srdce. Zaručeně objevíte ten pravý.

Vybrat vánoční dárek pro pejskaře