5 důvodu, proč jsou personalizované dárky ty nejlepší | Dárečkyodsrdce.cz
21.11.2022
DarčekyOdSrdca
2022-11-21 5 důvodu, proč jsou personalizované dárky ty nejlepší      Délka čtení: 2 min.

5 důvodu, proč jsou personalizované dárky ty nejlepší

Personalizované dárky jsou ideální možností, jak vytvořit skutečně originální kousek pro naše nejbližší. Dnešní technologie navíc nabízejí možnosti potisku velkého množství předmětů, díky čemuž lehce vyberete personalizovaný dárek podle konkrétní osoby nebo události. Přečtěte si pět důvodů, proč je právě takový dárek ideální volbou, když hledáte něco jedinečné nebo, naopak, si nevíte s výběrem dárečků rady.

žena drží v každé ruce jeden dárek

Personalizované dárky – to znamená, že jsou přizpůsobeny Vašim představám

Znáte ten pocit, že nemůžete najít PŘESNĚ takovou mikinu, která by vyhovovala představám Vašeho teenagera? Nebo že koupelnový set, který by se hodil k umyvadlu Vaší tchýně jako chybějící dílek puzzle, ještě nevyrobili? V tom případě jsou právě personalizované dárky to, co hledáte. Vytvořte mikinu s vlastním potiskem, kterou můžete doplnit libovolným motivem, fotkou nebo textem a věřte, že rozhodně zabodujete. 

 

Neexistují dva stejné kusy. Proto jsou personalizované dárky originální

Je osoba, kterou chcete obdarovat, náročná na jedinečné kousky oblečení nebo doplňků? Nosit stejné tričko, jako všechny spolužačky, je pro některá děvčata skutečně utrpením. Pokud se však rozhodnete pro personalizované tričko s potiskem, nejenže vytvoříte kousek přesně podle jejího vkusu (výběr střihu, barvy, možnosti potisku a vlastní grafiky), je více než jisté i to, že se takovým tričkem bude pyšnit jako jediná široko-daleko. Vtipná trička s nápisem nebo humorným motivem jsou nakonec trefou do černého, nejen jako dárek pro dceru, ale i v případě, že potřebujete tip na dárek pro muže každého věku.

 

Přidaná emoce je to, co dělá z personalizovaných dárečků ty nejkrásnější

Rádi byste milované osobě řekli, jak je pro Vás vzácná klidně i každý jeden den? Nic není nemožné. Originální hrneček s potiskem nebo fotoobraz s emotivní fotkou z Vašeho archívu je skutečně jedinečný kousek s všeříkající hodnotou, která dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Ideální volba jako dárek pro mámu, milá pozornost pro babičku nebo vyznání pro manželku. K fotografii nebo grafice můžete přidat citát, verš nebo dokonce vlastní výrok, díky kterému bude obdarovaná osoba vědět, co pro Vás znamená pokaždé, když si zalije ranní kávu nebo se ráno probudí a její první pohled padne na nový obraz.

 

Dárky na míru jsou srdci nejdražší, a přitom jsou cenově dostupné

Možná jste už někde zaslechli větu, že krásný dárek nemusí stát celý majlant. O tom, že je tomu tak, svědčí právě předměty, kterým díky personalizaci vdechnete osobní kouzlo. Vzpomínané vyznání, oblíbená zdrobnělina, familiární přezdívka či motivační citát promění jinak obyčejný hrneček, tričko nebo podložku pod myš na srdci milé dárky. Jelikož jde o potisk na všední a dostupné předměty, nemusíte se bát ani průvanu v peněžence. To najdražší, co na nich je, je právě Vaše osobní zainteresovanost a motiv, kterým jim vdechnete duši.

kalendář s vlastními fotkami

 

Máte nekonečno možností

Personalizované dárky jsou skutečně variabilní. Když se spojí vhodný výběr předmětu a super nápad na jeho dotvoření pomocí textu, fotky nebo grafiky, nemůže z toho vzniknout nic jiného, než dokonalý nápad. Však nakonec, takový kalendář s vlastními fotkami potěší nejen babičku, ale i mámu nebo kamarádku. Personalizované doplňky do domácnosti a kanceláře jsou zase skvělým tipem na dárek pro kolegu a společenské hry oživené Vašimi rodinnými fotkami ocení kdokoliv z nejbližších.

Pokud jste se tedy například v prosinci ocitli znovu v situaci, že nevíte, co komu darovat, je více než jisté, že v nabídce personalizovaných dárečků vyřešíte vánoční dárečky pro celou rodinu. Stačí si vybrat podle konkrétní osoby (máma, otec, babička, novorozeňátko a podobně…) a originální dárek je na světě.

Vybrat personalizovaný dárek