10 tipů na skvělé dárečky pro děti (nejen) na Den dětí | Dárečkyodsrdce.cz
10.05.2023
DarčekyOdSrdca
2023-05-10 10 tipů na skvělé dárečky pro děti (nejen) na Den dětí      Délka čtení: 2 min.

10 tipů na skvělé dárečky pro děti (nejen) na Den dětí

Den dětí se blíží, opět i tento rok už 1.6. budou oslavovat děti v celém Česku svůj Mezinárodní den dětí. My Vám přinášíme 10 tipů na skutečně originální dárečky pro děti, kterými můžete potěšit a obdarovat svoje ratolesti nejen na den dětí, ale klidně i na narozeniny, k svátky, či při jakékoliv jiné příležitosti. Inspirujte se i Vy:

1. Puzzle z vlastní fotky

Originální dárek, který potěší menší a stejně tak i větší děti – Puzzle z vlastní fotografie, či obrázku oblíbené pohádkové postavičky. Zabavte se s vaší nejoblíbenější fotografií, či koláží z fotek a vzpomínejte na příjemné chvilky.

puzzle z vlastní fotky

Koupit puzzle z vlastní fotky

 

2. Podložka pod myš s vlastním potiskem

Větší děti i puberťáky rozhodně potěší krásná podložka pod myš s vlastním potiskem – postavy z her, oblíbený herec či zpěvák,  není nad to mít svůj vlastní originál. Podložky jsou vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé, např. jako dárek pro kolegyni či kolegu

podložka pod myš z vlastní fotky

Koupit podložku pod myš s vlastním potiskem

 

3. Pexeso z vlastních fotografií

Do dárkového pexesa z vlastních fotografií můžete umístit až 20 krásných fotografií Vašich dětí, jejich kamarádů, či obrázky oblíbených pohádkových postaviček. Obratem se stane nejoblíbenější originální dětskou hrou ve Vaší domácnosti, která trénuje mozek malým, ale i dospělým hráčům.

pexeso z vlastních fotek

Koupit pexeso z vlastních fotek

 

4. Sedmové karty s vlastními fotkami

Každé dítě potěší hrací karty s oblíbeným motivem, či dokonce fotografií. Navrhněte hrací karty až ze 32 nejoblíbenějších fotografií nebo obrázků obdarovávaného dítěte. Kromě vlastního potisku je skvělé i to, že tyto karty jsou odolné vůči vodě, takže hru s nimi si užijete bez obav i v létě u vody, nerozmočí se vám.

hrací karty z vlastních fotek

Koupit karty s vlastním potiskem

 

5. Obrázkové domino z vlastních fotografií

Nestárnoucí zábavná dětská hra domino se pojí s dětstvím každého z nás, co však tuto klasiku ozvláštnit? Darujte domino z vlastních sedmi fotografií, které poskytne ještě vetší radost z této hry a může posloužit i jako originální dekorace poličky v dětském pokoji.

domino z vlastních fotek

Koupit domino z vlastních fotografií

 

6. Tričko s vlastním potiskem

Koho by nepotěšilo originální tričko s vlastním potiskem. Tričko může být nejen jedinečným doplňkem v šatníku, ale také prostředkem pro vtipný vzkaz či jako památka na některý z výletů. 

maskáčové tričko s vlastním potiskem

Koupit tričko s vlastním potiskem

 

7. Hrneček s vlastní fotkou

Dárek hrneček s vlastním potiskem – fotografií, či nápisem potěší dítě v jakémkoliv věku, klidně i náctileté. Stačí vybrat tu nejkrásnější fotografii a rázem se tento hrneček stane nejoblíbenějším při pití chutného čaje, či kakaa.

hrneček s vlastní fotkou

Koupit hrneček s vlastní fotkou

 

8. Podsedák s vlastním potiskem

Ať už do školy, nebo domů, každé dítě určitě potěší podsedák s vlastním potiskem. Každou tvrdou stoličku promění na příjemné posezení a navíc, s originálním potiskem se stane jedinečným. Oblíbená fotografie, karikatura, či pouze text. Vy nejlépe víte, co má Vaše ratolest nejraději.

podsedák s vlastní fotkou

Koupit podsedák s vlastním potiskem

 

9. Ruksaky s vlastní fotkou vhodné pro děti

Originální ruksak s vlastním potiskem po celé ploše klopy potěší jako dárek –  školáka nebo i mladší ratolest, vejde sa do něj vše důležité a dítě má zaručeně jedinečnost. Nikdo na světě, nebude mít stejně krásný ruksak. Další výhodou je, že už se nestane, že by ho někde vyměnil nebo zapomněl.

ruksaky s vlastní fotkou

Koupit ruksak s vlastním potiskem

 

10. Dětské body s vlastním potiskem

Myslíme i na nejmenší, sebe a i miminko můžete potěšit dětským body s vlastním potiskem s dlouhým nebo s krátkým rukávem. Při přípravě podkladů pro tisk na textil se fantazii meze nekladou. Nechte si na dětské body natisknout nejkrásnější fotku, jméno děťátka, vtipný text, či jakýkoliv oblíbený obrázek.

dětské body s vlastním potiskem

Koupit dětské body s vlastním potiskem