FaxcopyVytvořte si hrneček

  • 1Výběr produktu
  • 2Rekapitulace
Cenová rekapitulace
Rozbalit
0.00

Hrnečky s Vaším vlastním potiskem

 

Ranní káva chutná nejlépe z hrnečku, který si navrhnete sami. Nabízíme Vám různé typy hrnečků, na které si můžete navrhnout vlastní potisk, například fotografii, vtipný nápis, motto, odkaz obdarovanému a pod. Originálně si tak uchováte vzpomínky, které Vám a Vašim blízkým bude připomínat každý doušek vypitého čaje, či kávy, z jedinečného hrnečku. Hrneček s vlastním potiskem je originální dýrek, který potěší opravdu každého.

Pokud by se Vám před návrhem hodila inspirace, přečtěte si náš článek, který obsahuje: 10 citátů o kávě, které nesmí chybět ani na Vašem hrnečku. A abyste se z Vašeho originálního hrnečku mohli těšit co nejdéle, připravili jsme pro Vás i praktický článek na téma: Jak se starat o hrnečky, aby vám vydržely roky.


Zvolte počet kusů a režim platby

Počet kusů (identických):
- +
Vyberte režim platby
Voucher (kód): Ověřit a přidat

V režimu E-SHOP si návrh produktu a následně objednávku vytvoříte samoobslužně, rychle a pohodlně z vlastního počítače. Účtujeme zvýhodněné ceny platné pro náš e-shop.

Zadejte kód z voucheru, potvrďte tlačítkem OVĚŘIT A PŘIDAT. Když je voucher platný, zařadí se do seznamu voucherů. Můžete použít více voucherů, pokud chcete koupit více kusů produktu. Kupóny přidávejte po jednom.